Więcej szkoleń gwarantowanych w maju

06.05.2022
Do majowych terminów gwarantowanych wpadło kilka redhatowych "rodzynków" szkoleniowych.  Sami zobaczcie: ✅Red Hat Ansible Automatyzacja RHEL i zaawansowana ✅Automatyzacja MS Windows za pomocą Red Hat Ansible ✅RHEL Diagnostics i Troubleshooting ✅Red Hat OpenShift administracja III ✅Red Hat OpenShift - Laboratorium instalacyjne. Wszystkie w formie VT. Pytajcie o miejsca.
Pokaż

Gwarantowane szkolenia w maju 2022

25.04.2022
Szkoleniowy Maj już teraz prezentuje się bardzo różnorodnie - Bezpieczeństwo Linuxa, kontenery z Kubernetesem i OpenShift, albo zaawansowany Ansible. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wolne miejsca jeszcze są dostępne! Jeśli zatem nie planujesz majówki kilkutygodniowej :D, albo jeśli nie piszesz matury (bądź nie przeżywasz jej wraz z dzieckiem), możesz pobrać wartościową wiedzę na szkoleniach wirtualnych - prowadzonych zdalnie, na żywo przez trenerów.
Pokaż

Praca w OSEC

12.04.2022
OSEC jest miejscem gdzie nagradzamy myślenie nieszablonowe, kreatywność jest cnotą, a rozwój obowiązkiem.  Z nami masz możliwość rozwoju. Kariera jest otwarta dla wszystkich tych, którzy odważą się zmierzyć z wyzwaniami i nie boją się nowych koncepcji. Potrzebujemy ludzi otwartych, pragnących brać czynny udział w rozwoju własnych kompetencji wraz ze swoją firmą.  Preferujemy dialog i konstruktywną wymianę opinii.
Pokaż

Życzenia na Wielkanoc 2022

13.04.2022
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wszystkim Klientom, Partnerom, Przyjaciołom składamy życzenia zdrowia, radości i tej wielkanocnej nadziei, która pozwala doczekać światła, po najczarniejszym mroku. Życzymy też wypoczynku, ukojenia i zaopatrzenia się w wiosenną energię na resztę roku - zespół OSEC   .
Pokaż

Rekomendacje CERT a zagrożenie cyberprzestrzeni wywołane sytuacją na Ukrainie

25.02.2022
W tym trudnym czasie szczególnie mocno należy pamiętać o bezpieczeństwie w przestrzeni internetowej. Podstawowe zasady cyberbezpieczeństwa przypomina CERT. Zapoznajcie się z nimi, by nie podsycać dezinformacji i paniki! Polecamy! Rekomendacje w związku ze zwiększonym zagrożeniem w cyberprzestrzeni wywołanym sytuacją na Ukrainie - artykuł z dnia 24 lutego 2022     CERT Polska #rekomendacje #poradnik #ransomware #ukraina.
Pokaż

Egzaminy Red Hat - informacje bieżące

25.01.2022
Pytania, z którymi dzwonicie do nas najczęściej, dotyczą egzaminów Red Hat. Kilka podstawowych informacji (odpowiedzi) zamieszczamy poniżej:     ✅ Tak - Egzaminy Red Hat są wciąż realizowane (w kioskach lub zdalnie).     ✅ RHN ID - jest niezbędne (i nie zawsze jest to adres email).     ✅ Hasło do konta na redhat. com - konieczne do przystąpienia do egzaminu.
Pokaż

RHLS wersja Premium już dostępna dla EMEA

12.01.2022
O korzyściach Red Hat Learning Subscription pisaliśmy już nie raz, nie dwa. Teraz dostępna jest także wersja Premium subskrypcji - dająca dostęp do instruktorów Red Hat podczas interaktywnych, wirtualnych zajęć na żywo, po angielsku.   Zaplanowane sesje dotyczą tematów z całej gamy szkoleń Red Hat.
Pokaż

Happy New Year 2022

29.12.2021
 .
Pokaż

Ostatnie dni promocji na RHLS

28.12.2021
15% upustu na zakup Red Hat Learning Subscription (RHLS) można uzyskać tylko do końca tego roku*. Jakie korzyści daje RHLS? Czym się różnią jego poszczególne wersje? Wypróbuj bezpłatnie demo RHLS - sprawdź co oferuje. Zbuduj ścieżkę szkoleniową, certyfikacyjną i wybierz wariant RHLS'a, który spełnia Twoje potrzeby.   (*) Tj. realnie, zakończenie transakcji musi odbyć się do godziny 17:00 dnia 30 grudnia 2021.
Pokaż

Red Hat Learning Subscription dla programistów

22.12.2021
Często pytacie nas - "Jakie szkolenia i egzaminy są dostępne w subskrypcji szkoleniowej Red Hat dla Programistów?" RHLS for Developers zawiera szkolenia i egzaminy wybrane specjalnie dla programistów.
Pokaż