Gwarantowane szkolenia do końca 2022

07.12.2022
Zostały tylko dwa tygodnie szkoleniowe tego roku, a w OSEC jeszcze wiele możliwości. Sprawdź terminy gwarantowane i dołącz do grupy wirtualnej bądź stacjonarnej. Ostatnia szansa, nie przegap. Terminy gwarantowane szkoleń znajdziecie na - https://osec. pl/terminy-gwarantowane      .
Pokaż

Nagranie webinaru o skalowaniu Jenkinsa

02.12.2022
Na kanale OSEC na YouTube dostępne jest już nagranie ostatniego webinaru dot. Skalowania Jenkinsa Enterprise. Zapraszamy do wysłuchania, obejrzenia. Jeżeli macie jeszcze inne pytania dotyczące przedstawionej problematyki, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Piszcie do nas na barcamp@osec. pl lub osec@osec. pl    .
Pokaż

Webinar o skalowaniu Jenkinsa Enterprise

23.11.2022
Spotkanie z Jenkinsem od CloudBees (zaplanowane wcześniej jako face to face) będzie zrealizowane jako webinar, na prośbę samych odbiorców, czyli Was. Teraz możecie dołączyć z dowolnego miejsca. Zapraszamy do rejestracji. Będzie to spotkanie ONLINE z technologią DevOps, a szczególnie z Jenkinsem Enterprise.  Prezentację poświęconą Jenkinsowi Enterprise przygotowali Eksperci z CloudBees.
Pokaż

Jesień Linuksowa 2022

16.11.2022
Przy każdej okazji OSEC wspiera środowiska Wolnego i Otwartego Oprogramowania. W tym roku również pojawimy się jako sponsor na Jesieni Linuksowej w Dąbrowie Górniczej.  Będziemy reprezentowani przez jednego z naszych najlepszych Ekspertów - Dariusza Puchalaka. Temat: Know your tools - Ansible Do czego potrzebna jest automatyzacja? Dlaczego narzędzie do automatyzacji muszą być wieloplatformowe (urządzenia sieciowe, Linuksy. Windowsy, cloud, wirtualizacja, kontenery, .
Pokaż

Listopadowe szkolenia gwarantowane

08.11.2022
Wpadają jak jesienne liście pod stopy spacerujących - statusy "gwarantowane" do szkoleń w najbliższych tygodniach Listopada. Sprawdźcie, czy któreś z nich nie jest tym, na które czekacie.
Pokaż

OSEC na Red Hat Summit Connect 2022

07.11.2022
OSEC został Partnerem tegorocznej konferencji Red Hat Summit Connect.  Znajdziecie nas na jednym ze stoisk partnerskich. Przypominamy!!! Kiedy - 9 Listopada 2022. Gdzie - Hotel Hilton, Warszawa. Szczegóły na https://osec. pl/barcamp/red-hat-summit-connect oraz na stronie konferencji Red Hat Summit Connect  https://www. redhat. com/en/events/summit-connect-warsaw-2022  Cały dzień będzie o technologii Red Hat. Nas także nie zabraknie w agendzie.  Zapraszamy o 16:00 do Sali C.
Pokaż

XIV Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) - Złap za stery do swojej kariery

18.10.2022
W ramach tego wydarzenia zapraszamy na konsultacje na temat: "Jak zostać administratorem linuksowych systemów informatycznych, czyli ścieżki certyfikacyjne Red Hat i SUSE. Konsultacje dot. rozwoju kariery w IT". Podpowiemy jak zostać certyfikowanym administratorem Linuksa. Więcej informacji na naszej stronie - https://osec. pl/barcamp/zlap-za-stery-do-swojej-kariery-konsultacje-wup-malopolska  .
Pokaż

Szkolenia gwarantowane Red Hat do końca roku 2022

10.10.2022
Niby to dopiero październik (nawet nie połowa), ale jeśli przyjrzeć się uważnie, to do końca roku pozostało już tylko 8 pełnych tygodni szkoleniowych.  Jeżeli więc Wasze plany 2022 mają zapis "szkolenie Red Hat", to koniecznie musicie sprawdzić (lub sprawdzać) listę szkoleń zatwierdzonych do realizacji na najbliższe tygodnie. Znajdziecie ją pod adresem https://osec.
Pokaż

Red Hat Certification Exam: Co musisz wiedzieć

09.09.2022
Egzaminy certyfikacyjne Red Hat to praktyczne testy umiejętności i wiedzy. Zrozumienie środowiska egzaminacyjnego przed przystąpieniem do niego pomoże Ci skupić się na najważniejszej rzeczy - zadaniach. Filmik przygotowany przez Red Hat oswaja z tym środowiskiem.  Przeprowadza Cię przez reprezentatywne środowisko egzaminacyjne, pokazując co możesz wybrać i czego możesz się spodziewać, gdy przystąpisz do egzaminu.
Pokaż

SLSA: framework dla łańcuchów dostaw oprogramowania

12.08.2022
Red Hat w swych działaniach dąży do zachowania transparentności wobec Klientów. Przejrzystość ta jednak w zakresie bezpieczeństwa produktów może być trudna.  Firma musi zapewnić klientom informacje, których potrzebują do podjęcia świadomych decyzji, nie narażając siebie ani ich na ataki.
Pokaż