Webinar o Red Hat Ansible Automation Platform

16.03.2023
Red Hat Ansible Automation Platform (AAP) czyli złoty środek między bezpieczeństwem a automatyzacją! - to temat webinaru, na który zapraszamy.  Red Hat AAP - to platforma do automatyzacji procesów i systemów IT.
Pokaż

Szkolenia gwarantowane w marcu 2023

21.02.2023
W pierwsze dni marca (z lutowym rozpędem) wprowadza nas szkolenie RH294 Red Hat Enterprise Linux Automation with Ansible - i to po angielsku. Tydzien, po tygodniu - jest ten sam obszar, różne języki. Potem marzec koncentruje się na kontenerach. Szkolenie z podstaw konteneryzacji i Kubernetesa, czyli: DO180VT Red Hat OpenShift Administration I: Containers & Kubernetes (Q1*) - PL , Virtual training. Termin: 6-9. 03.
Pokaż

Szkolenia gwarantowane w lutym 2023

23.01.2023
Szkoleniowy luty rozpoczynamy od administracji platformami Red Hat OpenStack (stacjonarne) oraz Red Hat OpenShift (VT). Zobacz czego jeszcze możesz nauczyć się w lutym? Szkolenia jak niżej startują od 6 lutego 2023.
Pokaż

Szkolenia gwarantowane w styczniu 2023

03.01.2023
Styczniowe polecajki dla tych, którzy "nie wyrobili się w starym" roku, czyli gwarantowane terminy szkoleń Red Hat! Możemy pomóc w kilku obszarach:✅#RHCSA ✅#RHCSArapidtrack ✅#Ansible ✅#RHELautomationwithAnsible ✅#RHServiceManagementAndAutomation Szkolenia wirtualne i stacjonarne - sprawdź dostępne miejsca. Lista szkoleń potwierdzonych do realizacji dostępna jest na stronie - https://osec. pl/terminy-gwarantowane   Zapraszamy!.
Pokaż

Happy New Year 2023

29.12.2022
Happy New Year Everyone! .
Pokaż

Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

19.12.2022
Na ten świąteczny czas, naszym Partnerom biznesowym, Pracownikom, Współpracownikom, Przyjaciołom i Osobom dobrze nam życzącym, składamy życzenia radości, uśmiechu, ale i zadumy, spełnionych oczekiwań prezentowych, ale i wspaniałych zaskoczeń, spokoju, wytchnienia, ale i rodzinnego rozgardiaszu, smakowitości dostępnych tylko w TYM czasie, ale i siły, by ćwiczyć silną wolę, wielu wzruszeń i tego wyjątkowego świątecznego nastroju wokół choinki.
Pokaż

Egzamin Red Hat EX180 tylko do końca roku

09.12.2022
Ważne - jeśli zaplanowaliście sobie w najbliższej przyszłości podejście do egzaminu EX180 Red Hat Certified Specialist in Containers and Kubernetes, to mamy dla Was pilną wiadomość. Możecie kupić go TYLKO do końca roku! Po 1 stycznia 2023 nie będzie dostępny do zakupu, a wyłącznie do zdawania (pod warunkiem zakupienia i przypisania(!!!) egzaminu do konta RH zdającego - czyli do 30. 12. 2022).  Śpieszcie się zatem!!! Więcej o egzaminie EX180 -> https://osec.
Pokaż

Gwarantowane szkolenia do końca 2022

07.12.2022
Zostały tylko dwa tygodnie szkoleniowe tego roku, a w OSEC jeszcze wiele możliwości. Sprawdź terminy gwarantowane i dołącz do grupy wirtualnej bądź stacjonarnej. Ostatnia szansa, nie przegap. Terminy gwarantowane szkoleń znajdziecie na - https://osec. pl/terminy-gwarantowane      .
Pokaż

Nagranie webinaru o skalowaniu Jenkinsa

02.12.2022
Na kanale OSEC na YouTube dostępne jest już nagranie ostatniego webinaru dot. Skalowania Jenkinsa Enterprise. Zapraszamy do wysłuchania, obejrzenia. Jeżeli macie jeszcze inne pytania dotyczące przedstawionej problematyki, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Piszcie do nas na barcamp@osec. pl lub osec@osec. pl    .
Pokaż

Webinar o skalowaniu Jenkinsa Enterprise

23.11.2022
Spotkanie z Jenkinsem od CloudBees (zaplanowane wcześniej jako face to face) będzie zrealizowane jako webinar, na prośbę samych odbiorców, czyli Was. Teraz możecie dołączyć z dowolnego miejsca. Zapraszamy do rejestracji. Będzie to spotkanie ONLINE z technologią DevOps, a szczególnie z Jenkinsem Enterprise.  Prezentację poświęconą Jenkinsowi Enterprise przygotowali Eksperci z CloudBees.
Pokaż