Ruszają Egzaminy Indywidualne Red Hat

29.07.2020
Lada dzień otworzą się dotychczasowe oraz kolejne stacje robocze do zdawania Red Hat Individual Exams, tzw. egzaminów kioskowych. Sprawdź dostępne dla tej formy egzaminy i lokalizacje kiosków! Listę znajdziesz na stronie https://osec. pl/red-hat-individual-exams     Masz kupiony egzamin RHIE? - Zarezerwuj termin realizacji! Zaloguj się na swoje konto w Redhat. com (potrzebny RHN ID) i znajdź najbliższą lokalizację i dostępne terminy.
Pokaż

Buy one Get one - szkolenia Red Hat

20.07.2020
Buy one Get one! A tak naprawdę - Buy one & Get two!  Teraz, gdy kupujesz szkolenie zdalne Red Hat: wirtualne, wideo lub online, dostajesz bezpłatnie dodatkowe szkolenie (wideo lub online)   Sprawdź wszystkie szczegóły na stronie https://osec. pl/promo…/szkolenia-red-hat-dwa-w-cenie-jednego Zapraszamy!  .
Pokaż

Szkolenia wirtualne Red Hat z dofinansowaniem

17.07.2020
Szkolenia WIRTUALNE Red Hat teraz możliwe także z dofinansowaniem. Udało się spełnić wszystkie warunki do tego, aby osoby chętne do nabycia kompetencji z technologii Red Hat, mogły wziąć udział w szkoleniach w formie ZDALNEJ (szkoleniach wirtualnych) i uzyskać na nie dofinansowanie z różnych projektów rozwoju kariery i kompetencji. Większość szkoleń, do których można uzyskać dofinansowanie, jest umieszczona w Bazie Usług Rozwojowych.
Pokaż

Szkolenie wirtualne RHCE na RHEL8 (RH294) po polsku - od 27.07.2020

14.07.2020
Jeżeli chcesz nauczyć się jak zautomatyzować obsługę administracyjną, konfigurację, wdrażanie aplikacji i koordynację systemu Linux®, polecamy najbliższe szkolenie RH294 Red Hat System Administration III: Linux Automation - na Red Hat® Enterprise Linux 8.  Szkolenie umożliwia uzyskanie wiedzy i umiejętności z zakresu certyfikacji RHCE. Szkolenie jest przeznaczone dla administratorów i programistów Linux®.
Pokaż

Piotr Baranowski - Cloud Instructor of the Year

15.07.2020
Wirtualna edycja tegorocznej Red Hat Training Partner Conference zaowocowała przyznaniem tytułu Cloud Instructor of the Year 2020 - Piotrowi Baranowskiemu -  naszemu osecowemi CTO.   Gratulujemy i jestesmy bardzo dumni!.
Pokaż

Szkolenie JBoss - jak poziomka w stogu siana

07.07.2020
Ten tydzień w całości przebiega pod znakiem administracji JBoss. Szkolenie JB248 Red Hat JBoss Application Administration I przebiega zdalnie - wirtualna, bezpieczna nauka. Zajęcia z platformy aplikacyjnej JBoss nie zdarzają się najczęściej. Może nie są tak rzadkie, jak spotkanie z Yeti, ale jak znalezienie poziomki w trawie - już tak :) Dobrze wiedzieć, że kolejna taka szansa już od najbliższego poniedziałku.
Pokaż

Szkolenia wirtualne Red Hat JBoss EAP7 - w lipcu terminy GWARANTOWANE

29.06.2020
Szkolenie WIRTUALNE JB248VT Red Hat JBoss Application Administration I  - w lipcu, w dwóch terminach GWARANTOWANYCH, czyli:  06-10. 07. 2020 13-17. 07. 2020. Nauka instalacji, konfiguracji i zarządzania Platformą aplikacyjną Red Hat JBoss oraz przygotowanie do certyfikacji RHCJA (Red Hat Certified JBoss Administration) - w 5 dni.
Pokaż

Zawansowane programowanie w języku Python - wirtualnie

26.06.2020
Programisto Python! Chcesz umieć więcej? Weź udział w szkoleniu wirtualnym - Zaawansowane programowanie w języku Python. Bogaty program zaawansowany (wielowątkowość, XML i JSON, integracja DB, wydajność, testowanie.
Pokaż

Microsoft European Virtual OpenSource Summit

16.06.2020
Dziś będzie dużo słuchania.  Jeśli i Ty interesujesz się #opensource, nie możesz przegapić Microsoft European Virtual OpenSource Summit! Będzie o współpracy Microsoft z Red Hat, SUSE, GitHub i z innymi dostawcami technologii.   Polecamy! Rejestracja na: https://www. microsoft. com/de-de/techwiese/events/microsoft-european-virtual-open-source-summit. aspx Dołaczamy - https://vshow. on24. com/vshow/EuropeanOpenSourceVS/home #msvoss #Azure #Cloud #Developers #Microsoft .
Pokaż

Dzień Dziecka i przedłużenie promocji Red Hat

01.06.2020
Wszystkim Dzieciom, szczególnie naszym "OSECowym", życzymy nieustannej prawdziwej radości.   Wszystkim Dorosłym życzymy, by nigdy nie zatracili w sobie dziecięcego pierwiastka ciekawości i optymizmu. Wszystkim RedHatowcom i przyszłym RedHatowcom, z radością ogłaszamy, że do końca czerwca 2020 przedłużone zostają promocje na zakup szkoleń zdalnych oraz subskrypcji szkoleniowych (RHLS).   Szczegóły na stronach poszczególnych promocji: - https://osec.
Pokaż
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15