Warsztaty OpenShift on Azure by OSEC - rejestracja

Warsztaty OpenShift on Azure by OSEC - zapraszamy do udziału. Konieczna rejestracja! /Kilka sesji, terminów do wyboru/ Podczas 4 godzin warsztatu poznasz zalety Azure. Pokażemy jak automatyzować pracę z Azure CLI. Eksperci wyjaśnią architekturę OpenShift i poprowadzą ćwiczenia z uruchomienia OpenShift na Azure. Zbudujemy klaster OpenShift na chmurze PaaS Azure i uruchomimy aplikacje napisane w różnych językach.
Pokaż

OSEC Forum 2018 - filmy na YouTube

Na naszym koncie na YouTube pojawiły się już pierwsze filmy z poszczególnych prelekcji z OSEC Forum 2018. Zapraszamy do oglądania.      :).
Pokaż

OSEC Forum 2018 - galeria zdjęć

Zapraszamy do oglądania. Galerię zdjęć prezentujemy na stronie wydarzenia OSEC Forum .       .
Pokaż

SUSE prezentuje SUSE Linux Enterprise 15

25. 06. 2018 - SUSE prezentuje SUSE Linux Enterprise 15. To multimodalny system operacyjny, który łączy tradycyjne technologie dla centrów danych z infrastrukturą zdefiniowaną przez oprogramowanie (SDI).  Swoją premierę mają też SUSE Manager 3. 2 oraz osobno SLE High Performance Computing 15. Więcej na stronie SUSE Polska .
Pokaż

OSEC Forum 2018 - wideorelacja

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z OSEC Forum 2018. Przypomnijmy sobie jak było :)   Do zobaczenia za rok:).
Pokaż

Egzaminy LPI w OSEC

Przy współpracy z Linux Professional Institute zorganizowaliśmy dla Was w OSEC egzaminy LPI (cztery sesje egzaminacyjne) - wszystkie poziomy certyfikacji.     W porównaniu do egzaminów w centrach egzaminacyjnych - oferujemy je w specjalnej obniżonej cenie*.  (*) Płatność gotówką - bezpośrednio do przedstawiciela LPI.     Egzaminy odbędą się w sali OSEC - ul. Zeusa 41, 01-497 Warszawa (Bemowo).       Zainteresowanych zapraszamy:- 28. 06.
Pokaż

OSEC Forum 2018 - fotorelacja

Zobaczcie jak było na OSEC Forum 2018:                                                           Więcej zdjęć na stronie wydarzenia - OSEC Forum 2018 - galeria zdjęć :).
Pokaż

OSEC Forum 2018 - Streaming

Dobra wiadomość dla osób, które nie mogą dotrzeć na OSEC Forum 2018. Wszystkie prelekcje będą streamowane:)   Poniżej linki do poszczególnych sal (kolejno A,B,C,D,E): - Streaming z Sali A - https://www. youtube. com/watch?v=qQwiiQ50C4A - Streaming z Sali B - https://www. youtube. com/watch?v=LMcVAPYgVWc - Streaming z Sali C - https://www. youtube. com/watch?v=axLdf9bccC8 - Streaming z Sali D - https://www. youtube.
Pokaż

OSEC Forum 2018 - Aplikacja

     Już jest - można ściągać i używać :) OSEC FORUM 2018 - APLIKACJA.
Pokaż

RODO - nowa Polityka Prywatności OSEC.PL

Od 25 maja 2018 r. zaczynają obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych wynikające z RODO (RODO, czyli Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych). Dbanie o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest dla nas priorytetem! By wyjść naprzeciw wymogom RODO oraz zachować zasadę transparentności, przygotowaliśmy pakiet niezbędnych informacji, o tym w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa.
Pokaż
1 2 3 4 5 6 7