Jesienne zagęszczenie terminów - łapcie miejsca

22.09.2021
Koniec września i początek października obfituje w szkolenia, głównie RedHat'owe. Wiele z tych szkoleń ma "przypieczętowaną" gwarancję terminu. Jeden z tygodni szczególnie upodobali sobie nasi Kursanci, ale wolne "wirtualne krzesła" szkoleniowe jeszcze się znajdą. Już w najbliższych tygodniach możecie rozpocząć (bądź kontynuować) kilka ścieżek szkoleniowych.
Pokaż

Nagranie webinaru o Filozofii Uniksowej już dostępne

14.09.2021
Bardzo dziękujemy za Waszą obecność i aktywny udział w naszym webinarze o Filozofii Uniksowej, czyli o tym jak Linux pomaga technicznym rozwiązywać ich codzienne problemy. Nagranie tego webinaru jest już dostępne na YouTube. Zapraszamy do obejrzenia   .
Pokaż

Piękna obfita złota jesień - Udanego weekendu

10.09.2021
Webinar o "Filozofii Uniksowej. " już za nami. Bardzo wszystkim dziękujemy za obecność i aktywny udział. Nagranie webinaru pojawi się wkrótce na naszym kanale YouTube. Póki co cieszmy się weekendem i urokami złotej jesieni.      .
Pokaż

Webinar "Filozofia Uniksowa, czyli jak Linux pomaga technicznym..." - ruszyła rejestracja

31.08.2021
Uruchomiona została już rejestracja na kolejny webinar o tematyce i technologii linuksowej.  Jeśli jesteś na początku przygody i zastanawiasz się, czy Linuks jest dla Ciebie i co może Ci dać - zapraszamy na webinar. Dowiesz się jak filozofia Uniksowa pozwoliła na powstanie wielu fajnych narzędzi, które potrafią być niezwykle przydatne w rękach osoby z zacięciem technicznym. Nie wahaj się długo, zarejestruj się i skorzystaj z doświadczenia innych.
Pokaż

Szkolenie SUSE (SLE201v15) gwarantowane

25.08.2021
Linux w wersji z "zielonym kameleonem", czyli szansa by poznać walory SUSE Linuksa Enterprise SLES 15. Zapraszamy na szkolenie.  Termin gwarantowany we wrześniu. Szkolenie: Course SLE201v15 - SUSE Linux Enterprise Server 15 Administration - PL (Virtual) Termin - od 06 do 09 września 2021   Szkolenie wpisane jest również do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) i możliwe jest otrzymanie dofinansowania.
Pokaż

Szkolenie RHCE (RH294) - gwarantowane

18.08.2021
Szkolenie RH294 Red Hat Enterprise Linux Automation with Ansible w terminie od poniedzialku 23 sierpnia 2021 ma status: GWARANTOWANE.  To ostatni moment, by jeszcze w wakacje nabyć wiedzę i umiejętności pozwalające ubiegać się o tytuł Red Hat Certified Engineer.   Są jeszcze miejsca - zarezerwuj jedno dla siebie!Napisz do nas - osec@osec.
Pokaż

Wrześniowe szkolenia gwarantowane

12.08.2021
Kilka wrześniowych szkoleń uzyskało już status "Szkolenie gwarantowane". Wkrótce możesz poznać walory SLES 15, kontenery, Kubernetesa i OpenShifta, bądź OpenStacka. Nie zwlekaj z zapisaniem się!  Gwarantowane terminy dla rekrutacji otwartej we wrześniu 2021:  SUSE Course SLE201v15 - SUSE Linux Enterprise Server 15 Administration - PL                    GTR    Virtual 06-09. 09.
Pokaż

RHLS free trial

11.08.2021
Nadążyć za tempem zmian - to teraz cel wielu organizacji.  Niezbędne są do tego: Technologia i kompetentne zespoły. Jak zdobyć kompetencje dla zespołu i nimi zarządzać? Dla obszaru Red Hat to proste - Red Hat Learning Subscription.  Rozwiązanie edukacyjne skuteczne, kompleksowe i elastyczne - oferuje katalog treści edukacyjnych z całego portfolio Red Hat oraz funkcje dodatkowe, takie jak laboratoria w chmurze, egzaminy certyfikacyjne i treści "wczesnego dostępu".
Pokaż

Bezpłatne szkolenia wideo od Red Hat

27.07.2021
Teraz łatwo zapoznać się z możliwościami, jakie daje technologia Red Hat - wystarczy zrobić bezpłatne szkolenia wideo (video courses).   Przygotowane dla różnych obszarów i rozwiązań Red Hat, wprowadzają w dane zagadnienia. Stanowią początek poszczególnych ścieżek szkoleniowych. Mają formę filmików (free online video training) - dostęp do tych materiałów jest bezpłatny, po rejestracji.
Pokaż

IDC o wartości Red Hat Certification

19.07.2021
Szkolenia Red Hat (nawet teraz w formach zdalnych) to zawsze godziny labów i praca na "żywych systemach". To dlatego właśnie - dla organizacji, które podejmują zadania cyfrowej transformacji - wartość ich jest nie do przecenienia. To potwierdzenie gotowości zespołów na wyzwania. Certyfikaty Red Hat potwierdzają kwalifikacje specjalistów IT, jako gotowych do podejmowania nawet najbardziej ambitnych projektów.
Pokaż
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20