Red Hat ściśle monitoruje rozwój sytuacji pandemicznej wirusa COVID-19 i wciąż podejmuje szereg środków ostrożności. Wszystko zgodnie z zaleceniami Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i innych organów ds. Zdrowia po to, aby nadać priorytet zdrowiu i dobrobytowi zarówno pracowników, jak i społeczności Red Hat.

Poniżej najnowsze decyzje szkoleniowe i certyfikacyjne Red Hat:

Otwarte rekrutacje i szkolenia u klienta (Open enrollments classroom and Onsite training)

Red Hat kontynuuje konwersję wszelkich zaplanowanych szkoleń otwartych (Open enrollment), a także szkoleń Onsite (na miejscu u klienta), na realizacje wirtualne. Takie działania obowiązywać będą do 30 maja 2020 r. lub do odwołania.

Egzaminy

Do dnia 30 maja 2020 r. (lub do odwołania), w przypadku zapisów na planowane egzaminy otwarte w sali szkoleniowej, Uczestnicy mogą dokonać następujących przesunięć:

  • albo zmienić termin przyszłego egzaminu otwartego w sali szkoleniowej na późniejszy,
  • albo zrezygnować i ponownie zapisać się na indywidualne egzaminy Red Hat w KIOSKu (tzw. Red Hat Individual Exams). Tutaj należy jednak pamiętać, że indywidualne egzaminy Red Hat (RHIE) są tymczasowo zawieszone.

Certyfikaty

Wszystkie certyfikaty, które wygasają w okresie od 13 marca do 30 września 2020 r., uzyskują przedłużenie terminu ważności do dnia 1 października 2020 r.

Szkolenia wirtualne

Wirtualna sala szkoleniowa Red Hat została zaprojektowana tak, aby jej Uczestnikowi zapewnić doświadczenie jak w sali szkoleniowej tradycyjnej, umożliwiające interakcję zarówno z Instruktorem, jak i innymi Uczestnikami za pośrednictwem czatu, opcji audio i wideo.

Pamiętajmy, że Szkolenia wirtualne są to szkolenia „prawie” takie jak w sali szkoleniowej:

  • ten sam kontent szkoleniowy
  • te same laby
  • prowadzone w języku polskim
  • wszystko w czasie rzeczywistym, ale zdalnie – bezpiecznie
  • z certyfikowanym Instruktorem Red Hat – takim jak na sali (często tym samym)
  • wygodne – dostęp nawet z domu.

Więcej o szkoleniach wirtualnych przeczytasz tutaj [EN[

zrzut-ekranu-z-2020-03-17-12-07-15.png

Aby uzyskać więcej informacji na temat wirtualnego szkolenia Red Hat oferowanego w Polsce, prosimy o kontakt z Działem handlowym OSEC.

Email: os**@os**.pl

Tel. 22 861 96 04

Zapraszamy