Zawsze z wielką przyjemnością informujemy i przypominamy, że OSEC, jako Red Hat Premier Business Partner Solution Provider, ma status: Container Platform Specialist.

Tytuł ten pokazuje, że Firma OSEC jest liderem i ekspertem w dziedzinie Red Hat OpenShift Container Platform. Jako Specjalista ds. platformy kontenerowej w ramach inicjatywy „Leading with Containers” mamy teraz dostęp do wyjątkowych warunków/korzyści partnerskich. Oznacza to, że Klienci obsługiwani są przez certyfikowanych najwyższą próbą Eksperów, a rozpoczynający współpracę w obszarze kontenerów i OpenShifta, mogą liczyć na atrakcyjne warunki zakupu subskrypcji.

Znamy te rozwiązania na poziomie eksperckim, cenimy za niezawodność, elastyczność i bezpieczeństwo. Możemy pomóc poznać je również Państwu.

Zapraszamy do kontaktu!

Red Hat – jako dostawca rozwiązania OpenShift Container Platform – został wymieniony wśród dostawców platform kontenerowych jako:

  • Lider w rankingu Forrester
  • Lider w raporcie Gartner® – Magic Quadrant™ for Container Management, wrzesień 2023 r.
  • Challenger w raporcie Gartner® – Magic Quadrant™ dla platform DevOps, czerwiec 2023 r.

Te nagrody pokazują, że Red Hat dokonał dobrych wyborów (OpenShift) w przeszłości, ale także, że zmierza we właściwym kierunku na przyszłość. Bardzo polecamy rozwiązania kontenerowe od Red Hat. Chętnie zaprezentujemy funkcjonalności tego rozwiązania i pomożemy wykorzystać możliwości kontenerów w Państwa organizacji.

Zapraszamy do kontaktu!