Jest nam ogromnie miło zaprezentować firmę Scale Computing jako partnera Silver naszej czerwcowej konferencji. Scale Computing to jeden z wiodących innowatorów wirtualizacji, który w 2008 roku stworzył rozwiązanie HC3, będące prekursorem rozwiązań hiperkonwergentnych (HCI) na świecie.

Stworzona przez Scale Computing platforma HC3 eliminuje potrzebę stosowania tradycyjnych silosów IT obejmujących oprogramowanie do wirtualizacji, oprogramowanie do odzyskiwania po awarii, serwery i współużytkowaną pamięć masową, zastępując je w pełni zintegrowaną, wysoce dostępną platformą do uruchamiania dowolnych aplikacji.

Korzystając z opatentowanej technologii HyperCore ™, samonaprawiająca się platforma HC3 automatycznie identyfikuje, łagodzi i rozwiązuje problemy w infrastrukturze w czasie rzeczywistym, umożliwiając aplikacjom osiągnięcie maksymalnej wydajności i niezawodności, nawet gdy lokalne zasoby IT i personel są mocno ograniczone.

Dzięki połączeniu serwerów, pamięć masowej i wirtualizacji w jedno rozwiązanie uzyskano wyjątkowo wydajną, bezpieczną i efektywną kosztowo platformę HCI o wyjątkowej elastyczności i łatwości zarządzania.

Chcecie poznać rozwiązania Scale Computing?

Zajrzyjcie też na stronę https://www.scalecomputing.com/

Zapraszamy również na OSEC Forum 11.06.2024 do Warszawy, zarówno na:

  • prelekcję przedstawiciela Firmy Scale Computing – Filip Renaerts, który opowie o Platformie wirtualizacyjnej alternatywnej dla VMware,
  • jak i na DEMO tego rozwiązania, które zaprezentuje Piotr Luc – Account Manager w CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.

Więcej o rozwiązaniach Scale dostępnych w Polsce przeczytacie na stronie Connect – https://connectdistribution.pl/scale-computing/

Zapraszamy na OSEC Forum!