Monika Kozakiewicz – Trenerka i Konsultantka w OMEC. Doświadczona specjalistka i praktyk w zakresie zarządzania zmianą i facylitacji, z ponad 20-letnim doświadczeniem w różnych sektorach biznesu, takich jak bankowość, opieka zdrowotna, edukacja, lotnictwo, media i rozrywka, a także samorząd.

Prowadzi szkolenia oraz konsultacje z zakresu zarządzania zmianą. Specjalizuje się w projektowaniu programów rozwojowych wspierających zmiany organizacyjne i workforce planning, działając u klientów w roli Learning & Development Advisor, a także Change Manager.
Zwolenniczka podejścia opartego na dowodach, wykorzystuje aktualne wyniki badań w swojej pracy zawodowej. Jej celem jest wywieranie mierzalnego i ocenialnego wpływu na życie osobiste i biznesowe swoich klientów. W pracy trenerskiej i doradczej łączy kreatywność i uważność z Agile Change Management i Management 3.0.

W ścieżce dla Menedżerów druga prelekcja Moniki Kozakiewicz z OMEC to:

„Czy opłaca się nie zarządzać zmianą?”

Monika przybliży znaczenie zarządzania zmianą z punktem skupienia na aspektach ludzkiej strony w projektach. O ile change management/ change enablement jako praktyka IT jest znana powszechnie w podejściu ITSM czy ITIL4, to organizational change management (OCM) dotyka innych istotnych aspektów w prawie każdej zmianie.

Celem tego spotkania jest przybliżenie znaczenia zarządzania zmianą z punktem skupienia na aspektach ludzkiej strony w projektach. O ile change management/ change enablement jako praktyka IT jest znana powszechnie w podejściu ITSM czy ITIL4, to organizational change management (OCM) dotyka innych istotnych aspektów w prawie każdej zmianie.

Na spotkaniu:

  • dowiesz się, dlaczego warto znać istotę OCM i jaki może mieć wpływ na sens Twojej pracy
  • zweryfikujesz, czy opłaca się nie zarządzać zmianą w tym ujęciu
  • zrozumiesz, kto może/powinien odpowiadać w projekcie za OCM
  • jasne staną się przyczyny, dlaczego mimo świetnych produktów nie ma równie świetnych doświadczeń użytkowników
  • dostaniesz praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z oporem wobec zmiany, kiedy to Ty kierujesz zespołem
  • ocenisz, czy prawdą jest stwierdzenie, że komunikacja jest królową

Zapraszamy na Turbo kurs z Organizational Change Managerem oraz na inne prelekcje Moniki i OMEC ze ścieżki menedżerskiej.

Agenda – https://osecforum.pl/agenda-2024/

Do zobaczenia