Artur Poczekalewicz [Senior Solution Architect w Red Hat] oraz Krzysztof Korzela [Senior Solutions Architect w Red Hat], to DUET, który kolejny już raz bryluje na naszej konferencji:)

Artur – przez 15 prowadził autoryzowane szkolenia i egzaminy Red Hat z zakresu: platformy, bezpieczeństwa i rozwiązań chmurowych. Równolegle realizował projekty i wdrożenia IT dla dużych firm oraz instytucji w Polsce i za granicą. Zwolennik i promotor wolnego oprogramowania. Certyfikowany RHCA – Red Hat Certified Architect, mający na swoim koncie ~30 unikalnych, praktycznych egzaminów z różnych technologii Red Hat.

Krzysztof – zajmuje się wspieraniem procesu transformacji cyfrowej u klientów. Pomaga organizacjom w odpowiednim wyborze oraz wdrożeniu skalowalnych, bezpiecznych oraz wysokodostępnych rozwiązań IT opartych o open source. Od lat odpowiedzialny za realizację projektów głównie w sektorze finansowym oraz publicznym. Certyfikowany Architekt, uzyskał certyfikaty Red Hat Certified Architect (RHCA), AWS Certified Solutions Architect oraz wiele innych.

Razem Panowie przedstawią temat z rodziny i bezpieczeństwa, i konteneryzacji, czyli:

„OpenShift Security – Sigstore, ACS, Tekton Chains”

  Prelekcja w j. polskim – sprawdź w Agendzie

Nudy nie będzie – to bardziej niż pewne! Pokrótce:

  • Sigstore – to projekt open source mający na celu poprawę bezpieczeństwa łańcucha dostaw oprogramowania
  • ACS – Advanced Cluster Security
  • Tekton Chains – kontroler Kubernetes Custom Resource Definition (CRD)

Zainspirowani? Macie ochotę na więcej?

Pozostaje jedynie zaprosić Was zarówno na prezentację chłopaków, jak i na inne – mniej lub bardziej pokrewne tematycznie.

Rejestracja na stronie – https://osecforum.pl/#rejestracja

Zapraszamy