Ścieżka OMECowa o zarządzaniu projektami zostaje uzupełniona o część bardzo ważną dla każdego lidera / zespołu, dla każdego działu HR i każdej organizacji. Monika Kozakiewicz – Trener i konsultant w OMEC, doświadczona specjalistka i praktyk w zakresie zarządzania zmianą i facylitacji, z ponad 20-letnim doświadczeniem w różnych sektorach biznesu, poprowadzi mini-warsztat na temat:

„Bezpieczeństwo Psychologiczne – hit czy bullshit w praktyce (technical) leader’a” – MINI-WARSZTAT

Warsztat będzie o tym, co powoduje, że w niektórych okolicznościach uczestnicy nie czują się wystarczająco bezpiecznie, by zabrać głos. Monika opowie czym jest bezpieczeństwo psychologiczne i jakie są jego 4 poziomy oraz dlaczego jest istotnym czynnikiem w sukcesie i zespołu i lidera. Doprowadzi do tego, że odpowiesz sobie na pytanie: czy w Twoim otoczeniu zawodowym dużo kosztuje bycie sobą?

Otrzymasz 9 praktycznych rekomendacji działań, które podnoszą poziom bezpieczeństwa psychologicznego w zespole, czyli wpływają na stworzenie: więzi zespołowych, klimatu do dzielenia się opiniami/ wiedzą, przestrzeni do swobodnego rozmawiania o pomyłkach/ błędach, zdrowej praktyki podważania status quo, poczucia współodpowiedzialności za pozytywną atmosferę współpracy.

Zapraszamy na warsztat osoby pełniące role liderskie i nieliderskie, gdyż w obu przypadkach warto praktykować aktywności zwiększające komfort pracy zespołowej.

Zapraszamy na OSEC Forum – link do rejestracji (https://osecforum.pl/#rejestracja)

#bezpieczenstwopsychologiczne #rekomendacjepsychologicznezespołu