Czy może być więcej AI? Michał Brennek – Konsultant i Trener w OMEC, Menedżer portfela projektów łączący doświadczenie przyrodnicze (meteorologia, oceanografia, komputerowe modelowanie systemów złożonych) i informatyczne (inżynieria baz danych i architektura danych, wydajne jednostki obliczeniowe). Podczas OSEC Forum 2024 również z tematem:

„AI dla menedżerów i zespołów projektowych – bardzo szybkie wprowadzenie”

Prelekcja w j. polskim – sprawdź w Agendzie
  • Nie, AI nie zabierze Ci pracy!
  • Czyżby?
  • Nie zabierze, bo się nie dasz!

Podczas tej prelekcji zanurkujemy w te dostępne i te właśnie rozwijane narzędzia oraz techniki wykorzystywania sztucznej ćwierćinteligencji do zarządzania pracami, projektami i programami. 

Pokażemy sposoby na poszukiwanie wartości, jakie nawet proste narzędzia mogą wnieść do codziennych zmagań menedżerów. Omówimy też wzorce i sprawdzone sposoby postępowania w projektach eksponowanych na AI.

Wskoczymy także w świat ryzyk projektowych i porozmawiamy o wdrożeniach projektów opartych o sztuczną inteligencję. Koniecznie trzeba wziąć pod uwagę bezpieczeństwo i zagrożenia jakie wdrożenie technik AI może przynieść.

Wreszcie porozmawiamy o tym, jak uodpornić się na mody na rynku narzędzi AI oraz szum wokół tej technologii, a jak rzeczywiście wykorzystywać to, co jest tego warte.
Czy będą wszystkie odpowiedzi?
Pewnie nie, ale za to nauczymy się zadawać mądre pytania, zanim coś pójdzie nie tak.

Zapraszamy zatem serdecznie na ten wykład!

Polecamy rejestrację – https://osecforum.pl/#rejestracja

Do zobaczenia!