Rodolfo Casás – Solution Architect z Madrytu pracujący dla Trilio i odpowiedzialny za cloud-native computing, strategie chmury hybrydowej, telco i ochronę danych. Pracę z Solarisem rozpoczął w 1998 roku, a z GNU/Linuksem w 2001 roku i rozwinął swoją pasję do oprogramowania Open Source.

Zainteresowania – przetwarzanie w chmurze, ochrona danych, automatyzacja i dostrajanie wydajności systemów. Instruktor technologii Red Hat prowadzący wiele zajęć na temat GNU/Linux, OpenStack, Ansible i OpenShift. Aktywny członek społeczności Open Source i Kubernetes, często bierze udział w dyskusjach i wydarzeniach dotyczących przywództwa.

Taki oto gość z Madrytu zaszczyci nas swą obecnością i prelekcją (w j. angielskim) na temat:

„Modern Day Approach to Disaster Recovery in OpenShift and OpenStack – A technical deep dive” – (EN)

W prelekcji Rodolfo postara się odpowiedzieć na pytanie – Czy obecna strategia odzyskiwania danych po awarii (Disaster recovery – DR) utrudnia zwinność środowisk OpenShift i OpenStack?

Odpowiedzią Trilio jest oferta, w której prezentuje:

  • Wysokowydajne kopie zapasowe i odzyskiwanie danych dla maszyn wirtualnych, zapewniające minimalne zakłócenia w działaniu.
  • Elastyczne opcje ochrony danych dla poszczególnych maszyn wirtualnych, aplikacji lub całych środowisk.
  • Zautomatyzowane przepływy pracy DR zaprojektowane w celu usprawnienia reakcji na incydenty i zminimalizowania przestojów.

Dołącz do nas podczas OSEC Forum 2024, aby dowiedzieć się, w jaki sposób innowacyjne rozwiązanie Trilio – dzięki solidnej ochronie danych dla OpenShift, OpenShift Virtualization i OpenStack – może uwolnić prawdziwy potencjał Twojej chmury hybrydowej.

Zaciekawieni, zainteresowani?

Zapraszamy do rejestracji na OSEC Forum – https://osecforum.pl/#rejestracja

#DisasterRecovery  #Backup  #DataProtection  #OpenShift   #OpenShiftVirtualization  #OpenStack