O korzyściach Red Hat Learning Subscription pisaliśmy już nie raz, nie dwa. Teraz dostępna jest także wersja Premium subskrypcji – dająca dostęp do instruktorów Red Hat podczas interaktywnych, wirtualnych zajęć na żywo, po angielsku

Zaplanowane sesje dotyczą tematów z całej gamy szkoleń Red Hat.

Red Hat Learning Subscription Premium – poczytaj więcej (EN)

Użytkownicy RHLSa mogą dostosować tempo nauki do własnych potrzeb – opcje szkolenia samodzielnego lub też na żywo. Zajęcia na żywo są prowadzone przez instruktora, dzięki czemu słuchacze mają dodatkowe możliwości zadawania pytań. Te wciągające, interaktywne sesje uzupełniają materiały do samodzielnej nauki na żądanie w ramach subskrypcji Red Hat Learning Subscription, zapewniając wysoce efektywne, elastyczne szkolenia dla wszystkich, od początkujących do doświadczonych profesjonalistów.

Red Hat Learning Subscription Premium ma swój własny kalendarz sesji live.

Sprawdź kalendarz sesji RHLS Premium

Szeroki wybór szkoleń i opcji czasowych oznacza, że możesz zaplanować sesje szkoleniowe i certyfikacyjne zgodnie z własnymi potrzebami/z własnym harmonogramem.

Sprawdź różnice między poszczególnymi opcjami RHLSów – (zobacz infografikę)

Zapytaj o specjalne warunki:

  • RHLS Premium Early Bird Promotion
    dla nowych zamówień złożonych w okresie od 13 stycznia do 28 lutego 2022 r., subskrypcja RHLS Premium jest dostępna w cenie subskrypcji RHLS Standard (individual lub Enterprise),
  • RHLS 7-Day Free Trial
    zakupione wcześniej subskrypcje RHLS Standard (ważne dłużej niż 4 miesiące) mają teraz także wersję testową RHLS Premium (trial 7 dni).

Sprawdź to w szystko w praktyce – pobierz bezpłatnie RHLS TRIAL

Masz pytania?
Nękają cię pewne wątpliwości?
Zadzwoń (Tel. 228619604) lub napisz do nas os**@os**.pl

Jesteśmy tu dla WAS:)

rhserv00791301srcgraphic-2facebook-v2.png

Zapraszamy!