Pracuj zdalnie bez ciężaru odległości

Zespoły na całym świecie przechodzą na pracę zdalną. W ostatnich dniach/tygodniach wszystko dzieje się w zawrotnie szybkim tempie. Sytuację potęgują masowo wydawane, kolejno dla poszczególnych krajów świata, zalecenia organów ds. zdrowia, by na czas walki z pandemią koronawirusa COVID-19 zrezygnować z udziału w skupiskach ludzkich, zostać w domu i pracować na „kwarantannie domowej”. Praca zdalna to szansa, by – jeśli nie ocalić – gospodarkę przed kryzysem ekonomicznym, to przynajmniej – złagodzić jego skutki.

Pracujmy więc zdalnie – kto może!

Zalecenia, zaleceniami, a życie, życiem. Nie wszystkie firmy są przygotowane do takiej transformacji. Niektóre po prostu nawet nie mają odpowiedniego narzędzia. Nie znają się na tym, bo też nie muszą. I tutaj… jak rycerze na białych koniach… wkraczają usługi Microsoft.

Idealnym narzędziem do pracy zdalnej wydaje się być usługa Microsoft Teams.

zrzut-ekranu-z-2020-03-17-16-09-15.png

Microsoft Teams to Centrum pracy zespołowej, dostępne w usłudze Office 365

Celem firmy Microsoft jest zapewnienie skutecznej komunikacji w zespołach, gdy pracują z dala od siebie, przez udostępnienie usługi Microsoft Teams tak wielu użytkownikom, jak to tylko możliwe. Aplikacja Teams pozwala czatować, organizować spotkania, nawiązywać połączenia i współpracować — wszystko to możesz robić w jednym miejscu.

Usługa Microsoft Teams zwiększa możliwości pracowników zdalnych, umożliwiając im czatowanie, prowadzenie spotkań, nawiązywanie połączeń i współpracę – wszystko to można robić w jednym miejscu niezależnie od tego, gdzie się pracuje.

Jeżeli chcesz umożliwić sobie i swoim pracownikom korzystanie z pracy zdalnej (dzięki aplikacji Teams) jak najszybciej – skontaktuj się z nami. Pomożemy zorganizować Ci Firmę odporną na niespodzianki epidemiczne i inne.

W odniesieniu do dzisiejszej sytuacji, zorganizowanie pracy zdalnej jest jeszcze łatwiejsze i mniej kosztowne dzięki Microsoft – Teams Commercial Cloud Trial (6 miesięcy).

Uczniowie, studenci, nauczyciele i pracownicy mogą łatwo współpracować, tworzyć materiały i dzielić się zasobami za pośrednictwem jednej, prostej i intuicyjnej platformy dla Edukacji. Zbierz wszystkie rozmowy, materiały, zadania i aplikacje w jednym miejscu dzięki usłudze Microsoft Teams.
Twórz klasy sprzyjające współpracy, korzystaj z wiedzy ekspertów z branży edukacji i nawiązuj kontakty z innymi pedagogami dzięki kontu Office 365 Education.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Wsparcia IT
Email: os**@os**.pl