OSEC ogłasza dostępność Red Hat Certification Individual Exams, czyli stanowiska do przeprowadzania egzaminów Red Hat bez udziału egzaminatora.

Firma OSEC, partner biznesowy oraz dostawca szkoleń i certyfikacji Red Hat w Polsce, już od marca 2017 oferuje możliwość zdawania indywidualnych egzaminów z technologii Red Hat - Red Hat Certification Individual Exam. Lokalizacja stanowiska to:

OSEC Warszawa
ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa
[dojazd]

 

Już od 1999 r. Certyfikaty Red Hat pomagają specjalistom udowadniać swoje umiejętności i zapewniają pracodawcom skuteczną metodę na znalezienie i rozwój wykwalifikowanych specjalistów IT. Egzaminy certyfikacyjne Red Hat są praktyczne (nie są to testy, czy pytania teoretyczne), oferują zatem lepszy wskaźnik do określenia prawdziwych umiejętności, biegłości kandydata w danym obszarze. Kandydaci ubiegający się o certyfikaty Red Hat muszą podczas egzaminu, wykonać rzeczywiste zadania, samodzielnie - bez pomocy, tak jak robią to w pracy.

Dzięki licznym dostępnym na całym świecie lokalizacjom, Red Hat Indywidual Exams pomagają inżynierom IT, programistom i administratorom systemów wykazać się umiejętnościami w licznych technologiach open source obsługiwanych/wspieranych przez firmę Red Hat, w tym w systemie Linux, OpenStack, kontenerach i innych. Administrator systemów certyfikowany przez Red Hat (RHCSA) i Red Certified Certified Engineer (RHCE) należą do najbardziej wymagających i poszukiwanych certyfikatów tego typu.

Teraz i Ty łatwiej możesz uzyskać certyfikat Red Hat, który jest Ci potrzebny.

 

W OSEC Warszawa dostępne są następujące Egzaminy via Red Hat Individual Exam:

 

 

OPIS PROCEDURY

Zapisz się na wybrany przez siebie Egzamin poprzez naszą stronę (linki do poszczególnych egzaminów powyżej).

UWAGA - Zarówno do zakupu Indywidualnego Egzaminu Red Hat przez OSEC, jak i do realizacji go - potrzebne Ci będzie Twoje KONTO na redhat.com (RHN ID). Użyjesz go również na platformie Red Hat Individual Exams (na Red Hat), musi więc być to ten sam login/username/email. 

Skontaktuj się z naszym Działem handlowym w celu realizacji zakupu/dokonania płatności:
- email: osec@osec.pl 
- tel.: 22 861 96 04

Po potwierdzeniu płatności, OSEC zakupi dla Ciebie w Red Hat dostęp do odpowiedniego Egzaminu Indywidualnego. Odpowiedni klucz produktu/egzaminu pojawi się na Twoim Koncie w Red Hat (RHN ID). Otrzymasz maila z potwierdzeniem oraz wszystkie dalsze instrukcje postępowania.

Po zalogowaniu się do platformy Red Hat Individual Exams RHIE, na homepage zobaczysz oczekujący Egzamin [jeśli nie będzie on tam widoczny, skontaktuj się z nami]. Następnie Schedule an Exam - wybierz odpowiedni dla siebie czas i miejsce zdawania egzaminu. Należy wybrać termin egzaminu - NIE WCZEŚNIEJ niż za 24h.

W wybranym terminie (najlepiej po upewnienieniu się w OSEC) - zapraszamy na Egzamin.
Wymagane jest, aby zdający egzamin zajął miejsce przy stanowisku Red Hat Individual Exam już na 15 minut przed wybraną godziną egzaminu. Procedura samego przygotowania się na stanowisku jest bardzo restrykcyjna.

Prosimy o nieignorowanie zaleceń interlokutora z Red Hat!

 

Cała treść Polityki szkoleń Red Hat dostępna jest TUTAJ

 

WAŻNE!
Łącznie czas trwania procedury [rejestracjii, uzyskania dostępu, przygotowania stanowiska do egzaminu] – wynosi około 5 dni roboczych od momentu odebrania płatności w OSEC / zakupienia egzaminu w Red Hat.