Red Hat Individual Exams, czyli indywidualne egzaminy Red Hat realizowane na stanowiskach kioskowych (bez udziału egzaminatora) stanowią część oferty OSEC już od marca 2017.
Obecnie, jako Red Hat Training Reseller w Polsce, OSEC oferuje możliwość ich zakupu i pomaga w procesie realizacji. Samą realizację egzaminów Red Hat w Polsce zapewnia firma EducationCenter. 

Lokalizacje stanowisk do Red Hat Individual Exams są następujące:

 • Warszawa 1 - EducationCenter  (OSEC) ul. Zeusa 41, 01-497 Warszawa [dojazd
 • Warszawa 2 - EducationCenter (OSEC) ul. Zeusa 41, 01-497 Warszawa [dojazd

 • Wrocław - EducationCenter, OSEC (WenderEDU Business Center), ul. Świętego Józefa 1/3, 50-329 Wrocław
   
 • Katowice - Education Center (OSEC) ul. Żelazna 17C, 40-851 Katowice

 • Kraków - Education Center (OSEC) ul. Św. Filipa 23/3, 31-150 Kraków

 • Trójmiasto - Education Center (OSEC, British Class Szkoła Językowa) ul. Świętojańska 34/3, 81-391 Gdynia (od 1 grudnia 2020)

UWAGA - w każdej lokalizacji jak wyżej obowiązuje procedura anty-COVIDowa.
Przykład patrz Regulamin EC_COVID19 dla EC Warszawa.

 

Osoby, które kupiły już taki Indywidualny Egzamin Red Hat (bądź Subskrypcję szkoleniową - RHLS) sprawdzają dostępność terminów i lokalizacje na własnych kontach w Red Hat (z RHN ID).

 

Aktualnie dostępne egzaminy jako Red Hat Individual EXAMs to:

Uwaga - niektóre egzaminy można zdawać zdalnie z domu jako REMOTE Exams (patrz - szczegóły na stronie Red Hat)

Sprawdź jak to zrobić:

 

 

WARTOŚĆ CERTYFIKATÓW RED HAT

Już od 1999 r. Certyfikaty Red Hat pomagają specjalistom udowadniać swoje umiejętności i zapewniają pracodawcom skuteczną metodę na znalezienie i rozwój wykwalifikowanych specjalistów IT. Egzaminy certyfikacyjne Red Hat są praktyczne (nie są to testy, czy pytania teoretyczne), oferują zatem lepszy wskaźnik do określenia prawdziwych umiejętności, biegłości kandydata w danym obszarze. Kandydaci ubiegający się o certyfikaty Red Hat muszą podczas egzaminu, wykonać rzeczywiste zadania, samodzielnie - bez pomocy, tak jak robią to w pracy.

Dzięki licznym dostępnym na całym świecie lokalizacjom, Red Hat Indywidual Exams pomagają inżynierom IT, programistom i administratorom systemów wykazać się umiejętnościami w licznych technologiach open source obsługiwanych/wspieranych przez firmę Red Hat, w tym w systemie Linux, OpenStack, kontenerach i innych. Administrator systemów certyfikowany przez Red Hat (RHCSA) i Red Certified Certified Engineer (RHCE) należą do najbardziej wymagających i poszukiwanych certyfikatów tego typu.

Teraz i Ty łatwiej uzyskasz, potrzebny certyfikat Red Hat. Zapraszamy do zakupu, zdania egzaminu i uzyskania certyfikatu.

 

OPIS PROCEDURY ZAKUPU I REALIZACJI EGZAMINU RHIE

 • Zapisz się na wybrany przez siebie Egzamin poprzez stronę OSEC (linki do poszczególnych egzaminów powyżej).
  UWAGA - Zarówno do zakupu Indywidualnego Egzaminu Red Hat przez OSEC, jak i do realizacji go - potrzebne Ci będzie Twoje KONTO na redhat.com (RHN ID). Użyjesz go również na platformie Red Hat Individual Exams, musi więc być to ten sam login/username/email.

 • Skontaktuj się z naszym Działem handlowym w celu realizacji zakupu, czyli dokonania płatności:
  - email: osec@osec.pl 
  - tel.: 22 8619604

 • Po otrzymaniu potwierdzenia płatności, OSEC zakupi dla Ciebie w Red Hat dostęp do odpowiedniego Egzaminu Indywidualnego. Odpowiedni klucz produktu/egzaminu pojawi się na Twoim Koncie w Red Hat (RHN ID).
  Otrzymasz maila z potwierdzeniem oraz wszystkie dalsze instrukcje postępowania.

 • Po zalogowaniu się do platformy Red Hat Individual Exams RHIE, na homepage zobaczysz oczekujący Egzamin [jeśli nie będzie on tam widoczny, skontaktuj się z nami]. Następny krok to Schedule an Exam - wybierz odpowiednie dla siebie miejsce i  czas zdawania egzaminu. Należy wybrać termin egzaminu - NIE WCZEŚNIEJ niż za 24h.
  Sprawdź, czy otrzymałeś wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

 • W wybranym terminie i miejscu (najlepiej po upewnienieniu się w OSEC) - zapraszamy na Egzamin.
  Wymagane jest, aby zdający egzamin zajął miejsce przy stanowisku Red Hat Individual Exam maksymalnie na 10-15 minut przed wybraną godziną egzaminu.
  Procedura samego przygotowania się na stanowisku jest bardzo restrykcyjna. Prosimy o nieignorowanie zaleceń interlokutora z Red Hat!

 

WAŻNE! Łącznie czas trwania procedury [rejestracjii, uzyskania dostępu, przygotowania stanowiska do egzaminu] – wynosić może nawet około 5 dni roboczych od momentu odebrania płatności w OSEC / zakupienia egzaminu w Red Hat.

Cała treść Polityki szkoleń i egzaminów Red Hat dostępna jest TUTAJ

Przypominamy - w każdej lokalizacji jak wyżej obowiązuje procedura COVIDowa, patrz Regulamin_COVID19