Organizacje IT muszą stawać się coraz bardziej zwinne i pracować nad tym, by pozostawać konkurencyjnymi. Konsumpcjonizacja IT zmieniła także oczekiwania klientów, w obliczu których działy, firmy IT muszą dostosować swoją kulturę i procesy do dostarczania aplikacji czy funkcjonalności – szybciej, czyli wydajniej i skuteczniej.

Dzięki wdrożeniu pełnej strategii DevOps organizacje mogą rozpocząć zmiany niezbędne do spełnienia tych nowych wymagań na płaszczyźnie kultury, procesów, zespołów i oczywiście – platform. Rezultatem jest organizacja informatyczna, która przyspiesza innowacje biznesowe. 

Jeśli celem Twojego IT są innowacje – zachęcamy do stosowania strategii DevOps.

W niektóre z devopsowych zagadnień wprowadzają video online – filmy szkoleniowe przygotowane przez expertów Red Hat (bezpłatne do pobrania, po uprzedniej rejestracji na stronie Red Hat). Zapraszamy do obejrzenia:


Red Hat przygotował pakiet szkoleń z obszaru DevOps. 
OSEC – jako Partner Reseller Szkoleniowy Red Hat – oferuje wszystkie devopsowe szkolenia i egzaminy.  

Oto one:

DevOps dla Developerów 
Dla środowiska software-deweloperskiego ze szkoleń devopsowych polecamy jeszcze:

DevOps dla Managerów
Wraz z naszym partnerem – firmą OMEC – oferujemy szkolenia i certyfikację DevOps dla managerów IT. Więcej o podejściu DevOps i korzyściach jakie może dać poczytacie na stronie OMEC.pl (przekierowanie na stronę OMEC.pl):

Zachęcamy i zapraszamy do składania zapytań.
Kontakt z działem handlowym: (email) os**@os**.pl oraz (tel.) 22 861 96 04.