Kim jesteśmy
Zespół oraclowy to specjaliści i instruktorzy zajmujący się [od kilkunastu lat] szkoleniami z zakresu Baz Danych Oracle. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu przy realizacji dużych projektów informatycznych i edukacyjnych oraz zdolnościom dydaktycznym, możemy pochwalić się najlepszą w Polsce grupą certyfikowanych trenerów, którzy gotowi są do przekazania Państwu swojej bogatej, praktycznej wiedzy w trakcie przygotowanych przez nas szkoleń autorskich.

Co oferujemy
Pragniemy zaoferować Państwu kompletny pakiet szkoleń autorskich dotyczący technologii Baz Danych Oracle. Został on zaplanowany na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń merytorycznych i dydaktycznych w taki sposób, aby zapewnić uczestnikom pełne spektrum wiedzy na temat Bazy Danych Oracle w każdym obszarze potrzebnym Programistom, Projektantom, Administratorom aplikacji i Użytkownikom końcowym [oferta poniżej].
Oprócz standardowych szkoleń z oferty jesteśmy w stanie dostarczyć każdą inną wiedzę o bazach danych Oracle. Przygotujemy szkolenia dedykowane, których program zostanie ustalony w trakcie analizy Państwa potrzeb.

Skąd się wzięliśmy
Zespoły realizatorskie to instruktorzy, którzy wiele lat pracowali w zespołach projektowych czołowych firm z branży IT, zdobywając wiedzę merytoryczną oraz praktyczne doświadczenia. Następnie wykorzystując swoje zdolności dydaktyczne związali się z firmami edukacyjnymi oferując własne szkolenia oraz prowadząc szkolenia autoryzowane przez Oracle.

Nasze cele
Dotychczasowe opinie zebrane od wielu tysięcy osobiście przeszkolonych w wielu firmach osób upoważniają nas do twierdzenia, że szkolenia prowadzone przez nas są najlepsze na polskim rynku. Niemniej pragniemy skonsolidować nasze dotychczasowe działania, aby jeszcze lepiej sprostać wyzwaniom, jakie będą stawiać przed nami klienci. To Państwa zadowolenie, referencje i chęć powrotu na kolejne szkolenia jest dla nas najważniejsza.

Warsztaty z Oracle

Zachęcamy i zapraszamy do OSEC.
Kontakt z działem handlowym: (e-mail) os**@os**.pl oraz (tel.) 22 981 96 04.