Kluczem do sukcesu jest współpraca. Oto nasi kluczowi partnerzy: 

----------------------------------------------------------------------------

redhatlogokwadrat.png
https://www.redhat.com/en

Największa, i jedna z najstarszych firm tworzacych rozwiązania oparte o technologie Open Source. Twórcy niekwestionowanego lidera rozwiązń serwerowych: Red Hat Enterprise Linux oraz biznesowych rozwązań infrastrukturalnych. Najważniejszy kontrybutor rozwiazań wykorzystywanych w niezliczonych projektach Open Source. Red Hat inc. jest sponsorem niezwykle popularnej dystrybucji dla pasjonatów Linuksa, systemu Fedora

 redhattrainingpartner.jpg                              rhtypepremierbussolutionpartnerdatainfrastructurecmyk.png

 

OSEC posiada status Red Hat Certified Training Partner (sprawdź) oraz Red Hat Premier Business Partner (sprawdź).

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

omeclogokwadrat.png

http://www.omec.pl

Centrum edukacyjne specjalizujące się w szkoleniach z zakresu zarządzania, w szczególności zarządzania projektami, programami i portfelem projektów. OMEC tworzy grupa doświadczonych trenerów, coachów i konsultantów, specjalizujących się w zagadnieniach zarządzania przedsiębiorstwami, a w szczególności przedsięwzięciami projektowymi.
Misją OMEC jest świadczyć najwyższej jakości usługi edukacyjne i doradcze firmom z sektora prywatnego, administracji publicznej i samodzielnym kierownikom projektów. Celem tych działań jest poprawa kultury organizacyjnej w tych jednostkach, co wprost przekłada się na efektywność pracyi jakość uzyskiwanych rezultatów.

----------------------------------------------------------------------------------------- 

lpilogokwadrat.png

www.lpi.org

Linux Professional Institute (LPI) tworzy globalne ramy, nadaje kierunki i świadczy usługi mające na celu ulepszenie i rozwój kariery zawodowej na całe życie w zakresie Linuksa i Open Source. Utworzony jako międzynarodowa organizacja non-profit we wrześniu 1999 r. przez społeczność linuksową, Linux Professional Institute jest rozpoznawalnym liderem na rynku certyfikacji specjalistów ds. Linuksa i Open Source.
LPI wspierany jest na całym świecie przez firmy sektora IT, klientów korporacyjnych, społeczności zawodowe, jednostki rządowe i środowiska naukowe. Program certyfikacyjny LPI jest rozpowszechniany poprzez sieć programów partnerskich na pięciu kontynentach i jest dystrybuowany w wielu językach w ponad 5 tys. centrach egzaminacyjnych. Od roku 1999, LPI przeprowadził ponad 350 tys. egzaminów i wydał ponad 125 tys. certyfikatów LPIC na całym świecie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------- 

arrowlogokwadrat2.png 

http://www.arrowecs.pl 

Firma Arrow ECS w Polsce rozpoczęła swoją działalność w 1999 r. w Krakowie. Jest liderem na rynku Value Added Distribution, czyli dystrybutorów z wartością dodaną. Arrow ECS Polska to dystrybutor rozwiązań informatycznych, oferujący urządzenia oraz usługi klasy korporacyjnej z zakresu serwerów, oprogramowania, przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci, infrastruktury programowej i wirtualizacji dla specjalistów IT. Dostarcza kompleksowe rozwiązania IT stosowane we wszystkich sektorach gospodarki.
Firma zapewnia Partnerom pełną gamę usług w całym cyklu ich działań – od wstępnych konsultacji, poprzez planowanie, projektowanie aż po wdrożenie i opiekę posprzedażową. Zespół konsultantów technicznych gwarantuje doradztwo i pomoc, zapewniając że oferowane rozwiązania spełnią oczekiwania odbiorców.

Oferta Arrow ECS Sp. z o.o. obejmuje rozwiązania wielu renomowanych Dostawców, takich jak: Carbon Black, Check Point, Citrix, Dell EMC, FireEye, ForeScout, HP Enterprise, IBM, IGEL, IXIA, Juniper, Lenovo, McAfee, NetApp, Oracle, Quantum, Riverbed, RSA, SkyBox Security, Splunk, Symantec, ThinPrint, Veritas, VMware. W ofercie znajdują się systemy, które w pełny sposób prezentują rozwiązania pamięci masowych, zabezpieczeń infrastruktury oraz oprogramowania w złożonym środowisku IT. Partnerskie stosunki są wzmacniane przez dodatkowe korzyści wynikając z oferowanego wsparcia marketingowego. Organizacja nieustannie się rozwija. W 2016 r. Arrow ECS stworzyło w Krakowie biznesowe centrum usługowe (Business Services Centre), w 2017 roku w Polsce zostało utworzone nowe Centrum usług współdzielonych (Shared Services Centre) w Gdańsku.

Arrow Enterprise Computing Solutions (ECS) jest częścią Arrow Electronics, Inc., globalnego przedsiębiorstwa notowanego na NYSE (New York Stock Exchange) i znajdującego się na liście Fortune 500. Firma Arrow Electronics została założona w 1935 roku, zatrudnia obecnie ponad 18 700 pracowników w 90 krajach na świecie.

--------------------------------------------------------------------------------------- 

 

suselogokwadrat.png             microfocuslogokwadrat.png
www.suse.com                                                             

SUSE to wiodący dostawca biznesowych rozwiązań związanych z systemem Linux. Firma powstała już w 1992 r. i jest obecnie uznanym na świecie dostawcą korporacyjnej dystrybucji Linuksa - odznaczającej się największą zgodnością interoperacyjną i możliwością obsługi newralgicznych zastosowań informatycznych.
SUSE Linux Enterprise to jedyny Linux zalecany przez firmy VMware, Microsoft i SAP.
Ma zapewnione większe wsparcie producentów sprzętu i oprogramowania, niż jakakolwiek inna dystrybucja Linuksa. Lista aplikacji certyfikowanych i objętych wsparciem w środowisku SUSE Linux Enterprise obejmuje ponad 8500 pozycji - więcej, niż dla którejkolwiek innej korporacyjnej dystrybucji systemu Linux.
W Polsce SUSE posiada swoje przedstawicielstwo od 2004 r.
Od maja 2011 r. firma SUSE funkcjonowała w ramach holdingu Attachmate Group skupiającego firmy NetIQ, Novell i SUSE. 
Od listopada 2014 działa w ramach struktur Micro Focus, ale z zachowaniem swej własnej odrębności brandowej. 

---------------------------------------------------------------------------------------

linbitlogokwadrat.png 

LINBIT jest liderem wśród linuksowych technologii high-availability oraz disaster-recovery. Od 1999 roku LINBIT specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania HA / DR do rozwiązań klastrowych - LINBIT-DRBD. Produkt ten stał się standardem replikacji dla klastrów wysokiej dostępności i jest obecnie używany przez wiele organizacji i firm na całym świecie. W 2009 roku, DRBD został przyjęty do Linux Mainline Kernel i udostępniony praktycznie dla wszystkich dystrybucji Linuksa.

----------------------------------------------------------------------------------------

mariadblogokwadrat.png

MariaDB Corporation is a leader in open-source database solutions for SaaS, cloud and on-premises applications that require high availability, scalability and performance. Built by the founder and core engineering team behind MySQL. MariaDB is the database that powers millions of users on sites like Booking.com and Wikipedia and is the "M" in LAMP, having displaced MySQL as the default database in the Red Hat and SUSE Linux distributions. MariaDB is also included in Pivotal Cloud Foundry, Rackspace and other cloud stacks, and it is the database of choice for IBM POWER8. MariaDB has over 9 million users and customers in more than 45 countries, including global brands such as HP, Virgin Mobile, Lockheed Martin, and Orange. 

------------------------------------------------------------------------------------

storwarekwadrat.png 

Storware powstał w 2013 roku jako producent rozwiązań mobilnych związanych z procesami zarządzania danymi (Data Management) oraz urządzeniami.
Firma w koncepcji „Bring your own Storware” dostarcza rozwiązania on premise, rozwiązania typu cloud i zapewnia bezpieczeństwo danych na wszystkich poziomach infrastruktury. Oprogramowanie Storware zabezpiecza centra danych, serwery fizyczne i wirtualne, desktopy i urządzenia mobilne.
Storware jest twórcą takich rozwiązań jak: Storware vProtectStorware KODO oraz KODO EMM, a także otwartego appliance backup’owego, o nazwie Storware Flycoat.

Sprzedaż realizowana jest poprzez autoryzowaną sieć partnerską i dystrybucyjną w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Skandynawii oraz Stanach Zjednoczonych. Firma posiada 4 biura handlowe w Polsce i Czechach.

---------------------------------------------------------------------------------

logo.png

 

Microsoft jest wiodącym dostawcą platformy technologicznej i usług zwiększających produktywność. Microsoft tworzy rozwiązania wykorzystujące potencjał mobilności i chmury obliczeniowej, które pozwalają każdemu użytkownikowi i organizacji działać sprawniej i osiągać więcej. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia ponad 100 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym około 500 osób w Polsce.

Dowiedz się więcej:

Centrum Prasowe Microsoft

Strona internetowa Microsoft

Informacje o firmie (eng)

 ---------------------------------------------------------------------------------

pastedgraphic-2.png  

OSEC Software Sp. z o.o. wyodrębniona ze struktur OSEC siostrzana firma, oferująca rozwiązania przygotowane w oparciu o najlepsze praktyki tworzenia oprogramowania: Otwarte API, Model SaaS, Architekturę mikro usług, Nowoczesny UX, rozwiązania Open Source...
Firma pomaga w doborze najlepszych narzędzi wspierających wymagania Klienta i partneruje zarówno w obszarze technologii jak i biznesu. Osec Software oferuje gotowe rozwiązania w modelu SaaS, podejmuje się też projektów „pod klucz” na zamówienie klienta. Więcej na stronie firmy