Red Hat® OpenShift® jest platformą kontenerową Kubernetes gotową do pracy w przedsiębiorstwach z pełnym stosem zautomatyzowanych operacji do zarządzania wdrożeniami chmurowymi (hybrid, multi-cloud) i wdrożeniami brzegowymi. Red Hat OpenShift jest zoptymalizowany dla zwiększenia produktywności programistów i promowania innowacji.

logo-redhat-premierbuspartner-solprov-containerplatformspecialist-a-standard-rgb.png


Czym jest Red Hat OpenShift?
Red Hat OpenShift jest wiodącą platformą Kubernetes* dla przedsiębiorstw, stworzoną dla otwartej strategii chmury hybrydowej. Red Hat OpenShift to w pełni zautomatyzowane operacje, spójne doświadczenie – we wszystkich środowiskach – oraz samoobsługowe dostarczanie dla programistów, co pozwala zespołom współpracować w celu bardziej efektywnego przenoszenia pomysłów z etapu rozwoju do produkcji.

Red Hat OpenShift jest dostępny jako w pełni zarządzana usługa chmurowa w wiodących chmurach publicznych lub jako samodzielnie zarządzane oprogramowanie dla organizacji wymagających większego dostosowania.

*The Forrester Wave™: Multicloud Container Development Platforms, Q3 2020

Pobierz kartę informacyjną

Doświadczenie w chmurze, zewsząd, wszędzie
Red Hat OpenShift zawiera system operacyjny Linux klasy enterprise, środowisko uruchamiania kontenerów, rozwiązania sieciowe, monitorowanie, rejestr oraz uwierzytelnianie i autoryzację. Zautomatyzuj zarządzanie cyklem życia, aby uzyskać zwiększone bezpieczeństwo, dostosowane rozwiązania operacyjne, łatwe w zarządzaniu operacje klastrowe i przenośność aplikacji.

Wypróbuj Red Hat OpenShift – pobierz Trial odpowiedni dla Ciebie

operator-hub.jpg

Kubernetes klasy enterprise
Istnieje wiele możliwości wyboru rozwiązań Kubernetes. Red Hat OpenShift wyróżnia się jako lider, oferując skupioną na bezpieczeństwie, wspieraną platformę Kubernetes – w tym fundament Red Hat Enterprise Linux. Oferujemy również specjalistyczne szkolenia i konsultacje dla Klientów, którzy potrzebują dalszego wsparcia.

Czym jest Kubernetes? Na stronie Red Hat znajdziecie więcej szczegółów – wejdź

cluster-status.jpg

Red Hat Marketplace
Wypróbuj, kup i zarządzaj certyfikowanym oprogramowaniem dla przedsiębiorstw gotowym do natychmiastowego wdrożenia na dowolnym klastrze Red Hat OpenShift. Red Hat Marketplace oferuje szybką pomoc techniczną, usprawnione rozliczanie i zawieranie umów, uproszczone zarządzanie i widoczność za pomocą jednego pulpitu w wielu chmurach i fizycznie/lokalnie.
Możesz zrobić to sam, ale możesz również skorzystać z naszej pomocy i wsparcia. 

red-hat-marketplace.jpg

Uruchamianie maszyn wirtualnych wewnątrz Red Hat OpenShift
OpenShift Virtualization jest funkcją Red Hat OpenShift, która pakuje każdą maszynę wirtualną (VM) wewnątrz specjalnego kontenera, umożliwiając modernizację starszych aplikacji obok nowych obciążeń chmurowych i bezserwerowych – i zarządzanie tym wszystkim za pomocą pojedynczej architektury Kubernetes-native.

Dowiedz się więcej o OpenShift Virtualization – tutaj

create-virtual-machine.jpg

Aplikacje na żądanie
Rozwijaj swoje aplikacje za pomocą języków i narzędzi, które chcesz i wdrażaj je za pomocą obrazów kontenerów. Korzystaj z gotowych szablonów aplikacji quickstart, aby budować języki, frameworki i bazy danych aplikacji za pomocą jednego kliknięcia. 
Red Hat® OpenShift® to platforma kontenerowa dla Kubernetes, która może zautomatyzować dostarczanie, zarządzanie i skalowanie aplikacji, dzięki czemu możesz skupić się na pisaniu kodu i wdrażaniu swoich pomysłów w życie.
Buduj aplikacje szybciej.
Sprawdź co zawiera Red Hat OpenShift – tutaj

Koduj i wdrażaj
Wdrażanie jest tak proste, jak kliknięcie przycisku lub wpisanie polecenia git push. Zmniejsza to lub eliminuje wiele problemów administracyjnych związanych z budowaniem i wdrażaniem skonteneryzowanych aplikacji.
Kontroluj wdrażanie

Usprawnij dostarczanie
Red Hat OpenShift umożliwia standaryzację przepływu pracy programistów, obsługę wielu środowisk i ciągłą integrację wraz z automatycznym zarządzaniem wydaniami.
Wzmocnij pozycję programistów

Architektura mikrousług i kontenerów gwarantuje:

Możliwość wykorzystania różnych technologii (języków, narzędzi) w jednym projekcie

Skrócenie czasu wytworzenia oraz wprowadzenia rozwiązania na rynek (tzw. „Time to market”)

Redukcję kosztów wytworzenia, rozwoju i utrzymania oprogramowania

Lepsze wykorzystanie infrastruktury IT w porównaniu do architektury monolitycznej

Łatwiejsze wykrywanie i skuteczniejsze rozwiązywanie problemów (bez ingerowania w kod aplikacji)

Sprawne rozbudowywanie aplikacji (kolejne funkcjonalności)

Automatyzację procesu testowania oraz optymalizację wydajności aplikacji