Rosnący w ogromnym tempie, rynek technologii wymaga wciąż nowych umiejętności i wiedzy. Rozwiąż dzisiejsze wyzwania biznesowe i przygotuj się na jutro z nieograniczonym dostępem do pełnowartościowych szkoleń online. 

Red Hat® Learning Subscription – prosty, elastyczny sposób na szkolenia Red Hat.

Red Hat® Learning Subscription zapewnia dostęp online do zasobów szkoleniowych Red Hat w ramach jednej, rocznej subskrypcji. Subskrybent ma do dyspozycji filmy, szkolenia i laboratoria online – wszystko realizuje w swoim własnym tempie.

Poziom subskrypcji – BasicStandard lub Developer, teraz także Premium – dopasowuje się do doświadczenia edukacyjnego i potrzeb Użytkownika. W zależności od wyboru uzyskuje dostęp do szkoleń online, egzaminów certyfikacyjnych lub kursów wideo. Szczegóły dotyczące poszczególnych wersji RHLS w poniższych filmikach i dokumentach Red Hat.

Porównanie wersji Basic, Standard i Developer Red Hat Learning Subscription (RHLS):

zrzut-ekranu-1011.png

Porównanie wersji Basic, Standard i Premium Red Hat Learning Subscription (RHLS):

Więcej o poszczególnych wersjach RHLSów znajdziecie poniżej (klikając w linki):

UWAGA – aktywacja, czyli START zakupionej subskrypcji RHLS, może nastąpić w terminie późniejszym niż sam zakup, ale maksymalnie do 90 dni od daty zakupu, czyli pojawienia się subskrypcji na koncie w RH Użytkownika.

Red Hat Learning Subscriptions zapewniają wygodny (o każdej porze) dostęp do wysokiej jakości treści (takich samych jak w tradycyjnych salach lekcyjnych). Zwiększ swoją wiedzę dzięki szkoleniom, laboratoriom w chmurze i nie tylko.

Red Hat udostępnia system RHLS Trial – bezpłatnie, teraz na 14 dni. 

Sprawdź dokładnie co oferuje subskrypcja szkoleniowa.

Kliknij podany adres URL:  https://www.redhat.com/rhtapps/services/rhlsfree?partner=OSEC_PL, wypełnij formularz i uzyskaj dostęp.

Otrzymasz potwierdzenie w wiadomości email.
Kliknij przycisk „Aktywuj” w wiadomości e-mail. Dopiero wtedy uzyskasz dostęp do 14-dniowego bezpłatnego RHLS, a czas zacznie biec.
Dla jasności, otrzymasz kolejne powiadomienie e-mailem informujące o datach dostępu.

Przeczytaj również:

Broszury i informacje źródłowe od Red Hat:

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z Działem handlowym [tel. 22 861 96 04, email: os**@os**.pl)