Rosnący w ogromnym tempie, rynek technologii wymaga wciąż nowych umiejętności i wiedzy. Rozwiąż dzisiejsze wyzwania biznesowe i przygotuj się na jutro z nieograniczonym dostępem do pełnowartościowych szkoleń online. 

Red Hat® Learning Subscription - prosty, elastyczny sposób na szkolenia Red Hat.

Red Hat® Learning Subscription zapewnia dostęp online do zasobów szkoleniowych Red Hat w ramach jednej, rocznej subskrypcji. Subskrybent ma do dyspozycji filmy, szkolenia i laboratoria online - wszystko realizuje w swoim własnym tempie.

Poziom subskrypcji - BasicStandard lub Developer - dopasowuje do doświadczenia edukacyjnego i potrzeb. W zależności od wyboru uzyskuje dostęp do szkoleń online, egzaminów certyfikacyjnych lub kursów wideo. Szczegóły dotyczące poszczególnych wersji RHLS w poniższych filmikach i dokumentach Red Hat.

 

zrzut-ekranu-1011.png

Więcej o poszczególnych typach RHLSów (tutaj):

 

UWAGA - aktywacja, czyli START zakupionej subskrypcji RHLS, może nastąpić w terminie późniejszym niż sam zakup, ale maksymalnie do 90 dni od daty zakupu, czyli pojawienia się subskrypcji na koncie w RH Użytkownika.

Red Hat Learning Subscriptions zapewniają wygodny, o każdej porze, dostęp do wysokiej jakości treści, jak w tradycyjnych salach lekcyjnych. Zwiększ swoją wiedzę dzięki szkoleniom, laboratoriom w chmurze i nie tylko.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Red Hat udostępnia system RHLS - bezpłatnie, na 7 dni. Sprawdź dokładnie co oferuje subskrypcja szkoleniowa.

rhls-mini2.jpg  

Kliknij podany adres URL:  https://www.redhat.com/rhtapps/services/rhlsfree?partner=OSEC_PL i wypełnij formularz.

Otrzymasz potwierdzenie emailem.
Kliknij przycisk „Aktywuj” w wiadomości e-mail. Dopiero wtedy uzyskasz dostęp do 7-dniowego bezpłatnego RHLS, a czas zacznie biec.
Dla jasności, otrzymasz kolejne powiadomienie e-mailem informujące o datach dostępu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Broszury i informacje źródłowe od Red Hat:

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z Działem handlowym [tel. 22 861 96 04, email: osec@osec.pl)