Zdalny dostęp do zasobów firmy – zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywistości – to już nie tylko przyjemne udogodnienie. Teraz to element niezbędny dla zachowania ciągłości biznesowej. 

LeoStream tworzy rozwiązania do zdalnego dostępu już od ponad 15 lat. LeoStream to zdalny dostęp do VDI i hostowanych komputerów stacjonarnych. To ludzie, którzy pomogli organizacjom na całym świecie, gdy problemem stawało się utrzymanie pracowników w stałym kontakcie z niezbędnymi komputerami stacjonarnymi, danymi i aplikacjami firmy potrzebnymi do wykonywania zadań.

LeoStream jako pracodawca, stosuje niezwykle elastyczną politykę zdalnej pracy, pracy z dowolnego miejsca, którą zapewnia Platforma LeoStream.

leostream1.png

Wybuch pandemii COVID-19 spowodował ból głowy wielu decydentów, którzy próbowali pogodzić to co jest najlepsze dla firmy, z tym, co jest najlepsze dla pracowników. Leostream przychodzi z pomocą – oferuje rozwiązanie zapewniające użytkownikom zdalny dostęp do zasobów, których potrzebują w centrum danych, w chmurze publicznej lub w obu tych miejscach, bez inwestowania w kosztowne licencje VDI full-stack lub wymyślania koła na nowo. 

Jeżeli twoje systemy:

 • finansowe, kontrolingowe
 • logistyczne
 • księgowe, podatkowe, kadrowe
 • branżoweaplikacje desktopowe 

zostały w zamkniętym biurze, a ty nie możesz dostać się do nich bezpiecznie ze swego domowego środowiska, zajrzyj do nas.
Jeśli zastanawiasz się: „Jak mam wspierać moich pracowników lub studentów, kiedy muszą zostać w domu?” i korzystasz z dowolnej z poniższych technologii, możemy pomóc. Z rozwiązniem od Leostream odzyskasz spokój i kontrolę nad firmą/organizacją.

 • Stacje robocze – Leostream zapewnia zdalny dostęp do stacji roboczych, przy użyciu szerokiej gamy protokołów od RDP do PCoIP. Stacje robocze HP zapewniają uprawnienia do łączenia się za pomocą HP RGS, a Leostream Gateway obsługuje połączenia RGS z dostępem z dowolnego miejsca. W przypadku stacji roboczych Dell, Lenovo, NEC lub innych – Leostream obsługuje szeroką gamę protokołów dla tych rozwiązań.
 • Osobiste stacje robocze – Leostream może zapewnić zdalny dostęp do komputerów stacjonarnych z systemem Windows i Linux, a nawet do systemu macOS. System obsługuje wiele protokołów dla wszystkich systemów operacyjnych.
 • Wirtualne desktopy i serwery – w lokalnym środowisku wirtualizacji, które nie jest skonfigurowane do zdalnego dostępu, dzięki Leostream, możesz zarządzać połączeniami dla użytkowników przychodzących spoza Twojej sieci. Leostream zapewnia dostęp do instancji VDI, sesji RDS i administratorów, którzy muszą oglądać serwer wirtualny. Jeśli nie masz sieci VPN, Leostream Gateway może być alternatywą dla prostego zarządzania serwerami.
 • Avid Media Composer – Avid zatwierdził rozwiązanie Leostream do zarządzania maszynami wirtualnymi Avid Media Composer hostowanymi w chmurach hybrydowych. Jeśli Avid znajduje się w Twoim centrum danych, na stacjach osobistych lub jest hostowany w chmurze publicznej, Leostream z oprogramowaniem Teradici Cloud Access daje ci sposób na zapewnienie komfortu pracy użytkownikom w domu.
 • Aplikacje dla przemysłu naftowego i gazowego – Leostream i Mechdyne współpracują ze sobą w celu zapewnienia doskonałego renderowania pikseli za pomocą TGX, w celu zdalnego dostępu do aplikacji naftowych i gazowych naszpikowanych wykresami/grafikami.
 • AWS, Azure i Google Cloud Platform –  niezależnie od tego, czy do łączenia użytkowników używasz maszyn wirtualnych hostowanych w chmurze, czy też chcesz zaprojektować witrynę DR w chmurze, Leostream może zarządzać zdalnym dostępem do trzech dużych dostawców chmury. Inwestujesz w WVD? Leostream może zarządzać wykorzystaniem połączeń z sesjami WVD wraz z innymi instancjami VDI i serwerami wirtualnymi.
 • Komputery stacjonarne jako usługa – Leostream nie zapewnia rozwiązania DaaS, ale tutaj Ci OSEC. Pomożemy w rozwiązaniach DR lub rozwiązaniach zapewniających ciągłość działania – zapewnia zdalny dostęp do twoich usług.

Jeśli nie widzisz tutaj swojej technologii, ale szukasz rozwiązania do zdalnego dostępu, skontaktuj się z nami. 
Zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Dział handlowyy OSEC:
Email: os**@os**.pl           Tel . 22 8619604

Bądź bezpieczny; zachowaj produktywność Firmy!

FREE TRIAL – POBIERZ I WYPRÓBUJ                                            DEMO – ZOBACZ O CZYM MÓWIMY

Inne rozwiązania od LeoStream:

 • OPENSTACK VDI – VDI dla lepszego ROI, bezpiecznego zdalnego dostępu i innych.
 • HYBRID CLOUD AND MULTI-CLOUD – Uprość zarządzanie zasobami w wielu chmurach i chmurach hybrydowych.
 • SCALE COMPUTING VDI – Kompletne rozwiązanie VDI, proste w konfiguracji, łatwe w zarządzaniu i opłacalne
 • TERADICI PCOIP – Zapewnij wysokiej jakości grafikę dla aplikacji działających w centrum danych lub chmurze.
 • MANAGED SERVICE PROVIDERS – Zbuduj i wdróż rozwiązanie VDI lub DaaS z chmury publicznej, chmury prywatnej lub fizycznych stacji roboczych