Veritas SaaS Backup

Wiele organizacji nie zdaje sobie sprawy z tego, że dostawcy usług w chmurze zapewniają infrastrukturę zewnętrzną, ale nie są odpowiedzialni za ochronę danych SaaS przed błędami ludzkimi, usuwaniem, złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem wyłudzającym (ransomware) i innymi zagrożeniami. Kopie zapasowe danych i aplikacji SaaS muszą być archiwizowane, ale to obowiązek subskrybenta. Użytkownicy potrzebują takiego samego poziomu ochrony danych SaaS w chmurze, jaki otrzymują lokalnie.

Veritas, jeden z najbardziej szanowanych dostawców w branży Protection, ogłosił Veritas SaaS Backup: hostowane w chmurze, kompleksowe, opłacalne, łatwe w użyciu rozwiązanie zaprojektowane specjalnie do ochrony danych w rosnących portfelach SaaS firm. 
Veritas SaaS Backup to hostowane rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania w chmurze, które chroni dane związane z obciążeniami aplikacji SaaS, w tym:

 • Office 365
 • Dynamics 365
 • G Suite
 • Salesforce.
veritas-logo.jpg

Rozwiązanie skalowalne od małych firm do dużych przedsiębiorstw. 

Oferuje:

 • Przywracanie w czasie z wieloma opcjami przywracania na dowolnym poziomie. 
  Dowolny poziom: konto najemcy, konto użytkownika, skrzynka pocztowa, konto OneDrive, witryna, podwitryna, folder, plik, e-mail, rozmowy i wiele innych. 
  Opcje przywracania: w miejscu, pobieranie, udostępniony link, przywracanie między użytkownikami
 • Niezawodność i bezpieczeństwo 
  Zautomatyzowane kopie zapasowe, 99.9% uptime, 256-bit encryption at-rest, 1.2 TLS encryption in-flight, ISAE 3402. 
  Centra danych Veritas spełniają następujące standardy bezpieczeństwa: 
  – US: HIPAA, ISO 27001, SOC 2 Type 2, NIST 800-53/FISMA.
  – Europe: ISAE 3402 Type 2, ISO 27001, SOC 2 Type 2.
  – Australia: ISO 27001, SOC 2 Type 2.
 • Szybkość i łatwość 
  Łatwa konfiguracja: nie trzeba kupować komputera ani pamięci, nic nie trzeba instalować ani wdrażać, konfiguracja 3-etapowa.
  Łatwe zarządzanie: nie musisz tracić czasu na aktualizacje i zarządzanie serwerami, automatycznie dodasz nowych użytkowników do kopii zapasowych.
  Łatwe przywracanie utraconych danych: znajdź dane jednym kliknięciem, przywróć dane jednym kliknięciem. 
 • Kontrola i widoczność 
  Kontrola dostępu oparta na rolach, obsługa pojedynczego logowania (SSO), obsługa uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA), monitorowanie stanu tworzenia kopii zapasowych / przywracania, dziennik audytu, powiadomienia e-mail, ustawianie przechowywania zgodnie z zasadami przechowywania.

Wypróbuj Veritas SaaS Backup teraz: zarejestruj się i ściągnij bezpłatny, 30-dniowy trial dla O365 – https://www.veritas.com/form/trialware/saas-backup 

W razie potrzeby – służymy pomocą.

Zapraszamy do kontaktu z Działem handlowym:
– email os**@os**.pl 
– tel.:  229819604