Firmy STORWARE i OSEC zawiązały współpracę W 2016 roku. Jej celem było wprowadzenie na rynek oferty w zakresie kompleksowych rozwiązań do zabezpieczenia wirtualizacji, rozwiązań chmurowych i aplikacji. Oferta backupu i odtwarzania danych koncentruje się przede wszystkim na otwartych środowiskach wirtualnych: KVM, Red Hat Virtualization, OpenShift, OpenStack, oVirt, Oracle Linux VM, Citrix Hypervisor czy XCP-ng.

Współpraca wiąże się również z rozwojem platform oraz usług z obszaru Object Storage, czyli kluczową technologią dla zapewnienia bezpiecznego, wydajnego i opłacalnego przechowywania danych dla dużych organizacji z sektorów finansowych, produkcyjnych oraz instytucji publicznych.

storwarelogo.png

Storware to polska firma zajmująca się tworzeniem i sprzedażą oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych danych, której oprogramowanie jest przeznaczone dla firm o różnej wielkości, od małych przedsiębiorstw po duże korporacje.

Storware Backup and Recovery to kompleksowe rozwiązanie do backupu i odtwarzania danych maszyn wirtualnych, środowisk kontenerowych i chmurowych, stacji roboczych czy serwerów. Oprogramowanie zapewnia utrzymanie ciągłości biznesowej firmy na wypadek awarii, ataku ransomware, przypadkowego czy umyślnego uszkodzenia danych.
Poniżej dokładniejszy opis rozwiązań backupowych Storware (w PDF):

Jeżeli interesują Cię rozwiązania backupowe dla systemów rodziny Red Hat: Red Hat Virtualization, Red Hat OpenShift, Red Hat OpenShift Virtualization, Red Hat OpenStack czy Red Hat Ceph – napisz do nas, a my lub przedstawiciel Storware, skontaktujemy się z Tobą.

Tel. 22 861 96 04 lub email: os**@os**.pl

Zapraszamy!