Zwiększ umiejętności swojego zespołu oraz zwrot z inwestycji technologicznych dzięki autoryzowanym szkoleniom i certyfikatom Red Hat®. 

Red Hat pomaga zdobywać umiejętności i wiedzę, oferując elastyczne opcje szkoleń odpowiadające realnym potrzebom. Umiejętności te są potwierdzane przez praktyczne egzaminy certyfikacyjne. 

Nasza oferta szkoleniowa obejmuje kursy i certyfikaty z zakresu systemu Red Hat Enterprise Linux, produktów Red Hat JBoss Middleware, platformy Red Hat OpenShift, narzędzia Ansible, metodologii DevOps oraz rozwiązań chmurowych.

Potwierdzamy zdobytą wiedzę przez praktyczne, odpowiadające realnym potrzebom umiejętności 

Po odbyciu szkolenia nasi klienci mogą sprawdzić swoje umiejętności, przystępując do egzaminów certyfikacyjnych, które obejmują całą gamę produktów Red Hat. W Red Hat wiemy, jakie umiejętności są niezbędne do skutecznego administrowania systemem Linux®, programowania i rozwoju aplikacji oraz nowych technologii.

Sposób i tempo nauki dopasowane do indywidualnych potrzeb 

Oferujemy szkolenia, które pasują do różnych stylów nauki. Niezależnie od tego, czy preferujesz szkolenia prowadzone przez instruktora, samodzielne we własnym tempie czy online, znajdziesz formę nauki idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. 

Program Red Hat Learning Subscription: nieograniczony (24×7) dostęp do całej oferty szkoleniowej 

Program RHLS zapewnia dostęp do ponad 55 kursów online w ramach jednej rocznej subskrypcji. Subskrypcja obejmuje zasoby edukacyjne na żądanie do samodzielnej nauki, e-booki, laboratoria oraz wsparcie techniczne — z dostępem do wszystkich produktów i technologii Red Hat.

Skorzystaj z oferty szkoleniowej i certyfikacyjnej autoryzowanego partnera szkoleniowego/resellera. Red Hat współpracuje tylko z autoryzowanymi partnerami szkoleniowymi z całego świata.

Aby zarezerwować szkolenie lub egzamin w Polsce, skontaktuj się z: 


OSEC Sp. z o.o.


ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa
Tel. +48 22 861 96 04


E-mail  os**@os**.pl
Strona  https://osec.pl

Interesują Cię szkolenia i certyfikaty Red Hat, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Skontaktuj się z naszym zespołem!