SUSE E-Learning

Oparty na subskrypcji, cyfrowy dostęp (przez 365 dni) do szkoleń technicznych SUSE. Jedna subskrypcja e-learningowa zapewnia dostęp do wszystkich produktowych szkoleń technicznych SUSE – od SUSE Linux Enterprise Server po SUSE Rancher i Harvester.

Subskrypcja Silver

Subskrypcja Gold

Subskrypcja Platinium

SUSE eLearning Subscription

Silver

1 użytkownik
Dostęp do materiałów video
Quizzy i ebooki szkoleniowe
Brak Laboratoriów cenie
Brak egzaminów w cenie
Brak konsultacji ze specjalistą
Język: Angielski
 
 

Gold

1 użytkownik
Dostęp do materiałów video
Quizzy i ebooki szkoleniowe
do 200 godzin Laboratoriów cenie
5 egzaminów w cenie
dostępne konsultacje ze specjalistą
Język: Angielski
 
 

Platinium

5 użytkowników
Dostęp do materiałów video
Quizzy i ebooki szkoleniowe
do 1000 godzin Laboratoriów cenie*
10 egzaminów w cenie**
dostępne konsultacje ze specjalistą
Język: Angielski

*200 godzin na użytkownika z maksimum 1 000 godzin przez okres wykupionej subskrypcji

**10 egzaminów certyfikacyjnych na subskrypcje, nie użytkownika

SUSE eLearning
Subscription Silver

SUSE eLearning
Subscription Gold

SUSE eLearning
Subscription Platinium

FAQ

SUSE eLearning to Twoja biblioteka wszystkich technicznych szkoleń SUSE w zasięgu ręki. Roczna subskrypcja do SUSE eLearning daje Ci nieograniczony dostęp do zasobów biblioteki SUSE Training – zawsze, wszędzie, natychmiastowy – w tym również do aktualizowanych materiałów szkoleniowych.

  • Indywidualna (Silver lub Gold) subskrypcja eLearning może być zakupiona na okres 365 dni. Nabyć ją można na stronie OSEC lub przez stronę SUSE.com. To samo dotyczy subskrypcji eLearning Enterprise (Platinum).

Dostęp do wybranej przez Ciebie subskrypcji otrzymasz w ciągu max. 48 godzin od momentu ukończenia zakupu. W momencie przetworzenia zamówienia zostaje wysłana instrukcja dostępu do produktu.

Twój biznes potrzebuje modernizować się za pomocą nowych technologii. Twoja drużyna potrzebuje być na bieżąco. Z subskrypcją do eLearning dostajesz obydwa – z dostępem zawsze i wszędzie.
SUSE eLearning zapewnia:

– Elastyczność pracy – natychmiastowe, inteligentne możliwości elastycznej nauki zawsze i wszędzie. Weź udział w pojedynczych zajęciach lub skorzystaj ze ścieżki szkoleniowej – wybór jest Twój.
– Bez limitów – nauka bazowana na subskrypcji daje Ci wolny dostęp do szkoleń kiedy ich potrzebujesz. Nabądź umiejętności by pchać swój biznes w stronę rozwoju. Poznaj lub powtórz materiał, by perfekcyjnie opanować zakres.
– Efektywny koszt – każda ścieżka szkoleniowa, każde szkolenie, gdziekolwiek ich potrzebujesz. Udoskonalaj swoje umiejętności za atrakcyjną cenę. Szkolenia przyjazne Twojemu budżetowi, zaprojektowane by zadowolić pracowników.
Niezależnie jaki cel wyznaczysz sobie na rozwiązanie SUSE, subskrypcja do eLearning pomoże Ci go osiągnąć.

Subskrypcja Enterprise (Platinum) eLearning zapewnia twojej organizacji elastyczność użytkowania – do 5 użytkowników określonych w dowolnym momencie. Oznacza to, że możesz z łatwością zmieniać Użytkowników subskrypcji, by dostosować się do potrzeb swojego Zespołu, jeżeli nie przekraczasz liczby 5 Użytkowników dla subskrypcji.
Subskrypcje Silver i Gold nie zapewniają tej elastyczności, ponieważ dostosowane są do Użytkowników indywidualnych. Ten typ subskrypcji łączy zarejestrowany w SUSE email Użytkownika z subskrypcją.

Za niską cenę, subskrypcja eLearning zawiera dostęp do pełnego katalogu materiałów szkoleniowych, nagranych kursów, ścieżek szkoleniowych oraz treści wprowadzanych po raz pierwszy na rynek. W skład subskrypcji wchodzą wszystkie aktualne szkolenia online SUSE, nagrane szkolenia oraz każde nowe szkolenie wypuszczane przez SUSE w czasie aktywności subskrypcji. Subskrypcje Gold (Individual) i Platinum (Enterprise) zawierają również dostęp do 200 godzin laboratoriów dla Użytkownika/wskazanych Użytkowników. Obejmują one te same treści, co zajęcia prowadzone przez Instruktora.

Ponieważ macie już dostęp do Materiałów szkoleniowych oraz treści takich samych, jakie uzyskalibyście na szkoleniu prowadzonym przez Instruktora, eLearning jest wspaniałym sposobem na przygotowanie się do każdego testu certyfikacyjnego. Gdy już zdacie swój egzamin, możecie ukazać swoje certyfikacje za pomocą digital Badging. By dowiedzieć się więcej o egzaminach certyfikacyjnych suse, napisz na Os**@os**.pl

Tak. W miarę publikowania przez SUSE nowych szkoleń (szkoleń online lub wersji wideoszkoleń), w tym treści z zakresu Rancher Prime, NeuVector i Harvester, zostaną one udostępnione klientom korzystającym z e-learningu.

Pomoc techniczna jest dostępna pod adresem e-mail (tr******@su**.com).

Pomoc obejmuje kwestie techniczne związane z dostępem i użytecznością systemu.

Platforma e-learningowa zapewnia przejrzyste sposoby śledzenia postępów, niezależnie od tego, czy ukończysz ścieżkę szkoleniową, czy jedno szkolenie. Platforma śledzi Twoje postępy. W prawym górnym rogu ekranu będzie widoczny postęp nauczania. Ponadto każde szkolenie w ścieżce edukacyjnej jest wypisane z kołem postępu tuż obok.

Tak,  dla dowolnego szkolenia możesz wygenerować e-booka w formacie PDF.

Wszystkie warunki są opisane w dokumencie poniżej:
Zasady i warunki e-learningu

W razie pytań skontaktuj się z os**@os**.pl

Wszystkie treści szkoleniowe, w tym filmy, dokumentacja i oceny, są dostępne tylko w języku angielskim.

Napisy w języku angielskim są dostępne dla ograniczonej liczby szkoleń. Z czasem zostaną one wdrożone w każdym szkoleniu.

Każdy Użytkownik przypisany do subskrypcji na poziomie Platinum będzie miał dostęp do maksymalnie 200 godzin laboratoriów. Łączna liczba godzin labów dozwolona dla wszystkich Użytkowników subskrypcji wynosi 1000 godzin. Vouchery egzaminacyjne nie są przypisywane do poszczególnych Użytkowników subskrypcji. 10 voucherów na egzaminy certyfikacyjne SUSE zostaje przekazanych Administratorowi Klienta subskrypcji Platinum, który dystrybuuje je wśród swoich Użytkowników.

Jeśli masz już ważną subskrypcję e-learningu, zaloguj się za pomocą tego linku.