Sposób prowadzenia biznesu zmienił się radykalnie w ostatnich czasach. Dynamiczny rozwój technologii informatycznych sprawił, że specjalistyczne oprogramowanie w każdej firmie stało się powszechnością. Te nowoczesne narzędzia biznesowe umożliwiają realizację wielu celów i zadań. Sprawdzają się w procesie zakupowym, przy sprzedaży i dystrybucji. Pozwalają uzyskać przewagę konkurencyjną i zwiększają efektywność Twojego biznesu. Dostępne na rynku "gotowe" rozwiązania nie zawsze zaspokoją Twoje - szczególne potrzeby i wymagania. Nie zawsze nadążą za Twoim wzrostem. Ciąć, pruć, łatać, skracać, sztukować, rozszerzać i przedłużać - możesz to robić ze swoim softem!
Tylko po co?
Nie trać czasu na dopasowywanie gotowców - "dziura" nie do załatania objawi się w najmniej nieoczekiwanym momencie (byle nie przy kliencie). Nie trać sił na "sztukowanie" swego staruszka - albo padnie silnik, albo czegoś z czymś po prostu nie uda się spiąć. My napiszemy software  specjalnie dla Ciebie i uwzględnimy w nim Twoje życzenia i nowe potrzeby. Nasza oferta  zawiera następujące rozwiązania:

  • Development
  • Automatyzacja testów
  • Automatyzacja procesów wytwórczych
  • Wdrożenia SCRUM
  • Wdrożenia OpenShift

Polegamy na nowoczesnych, ale już sprawdzonych „w boju” – technologiach. Wszystkie one wymienione i opisane są w naszej ofercie.  Dysponujemy również dużą bazą współpracujących z nami specjalistów od innych technologii. Jeśli czegoś, na czym Tobie zależy szczególnie, nie ma w naszej ofercie – zapytaj o to. Do Twojej dyspozycji jest samoorganizujący się zespół projektowy. Naszym atutem w trakcie realizacji Twojego projektu jest elastyczność współpracy z właścicielem projektu – na każdym etapie jego realizacji. Widzisz postęp prac – dostarczamy Ci kolejnych, coraz bardziej dopracowanych wyników projektu. Włączamy przyszłych użytkowników już w proces wytwórczy.Nasi software'owi konsultanci pomogą Państwu dobrać odpowiednie narzędzia, czy też stworzyć oprogramowanie dopasowane dla Państwa wymagań i oczekiwań - jak "garnitur skrojony na miarę".  Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z działem handlowym: