RH199 i RH200 RHCSA Rapid Track [EN] - Warszawa od 8.10.2018
Szkolenie RHCSA Rapid Track oparte na Red Hat® Enterprise Linux® 7 przeznaczone jest dla słuchaczy mających już duże doświadczenie w administracji Linux. W szybkim tempie, omawia zadania opisane w dwóch innych szkoleniach: Red Hat System Administration I (RH124) oraz Red Hat System Administration II (RH134).   Macie zatem materiał na 9 dni szkoleniowych - skondensowany, do przyswojenia w 4 dni. Stąd niezbędne wcześniejsze doświadczenie.
Zobacz to

DO407 Automatyzacja z Ansible - Warszawa od 15.10.2018
Admin może ułatwić sobie codzienną pracę automatyzując pewne procesy. Jednym z niezwykle przydatnych narzędzi do automatyzacji jest Ansible. OSEC uczy Ansible'a. OSEC lubi Ansible'a. Szkolenie Automatyzacja z Ansible (DO407) przeznaczone jest dla administratorów systemów, którzy zamierzają używać Ansibla do automatyzacji, konfiguracji i zarządzania.
Zobacz to

DO457 Ansible for Network Automation - Warszawa od 22.10.2018
Z serii Ansible jest dobry na wszystko. Szkolenie DO457 Ansible for Network Automation jest przeznaczone dla administratorów sieci lub inżynierów automatyzujących infrastrukturę, którzy chcą używać automatyzacji sieci do centralnego zarządzania przełącznikami, routerami i innymi urządzeniami w infrastrukturze sieci Firmy.  Bazą do tego szkolenia jest Red Hat® Ansible Engine 2. 5 oraz Red Hat® Ansible Tower 3. 2 DO457 Ansible for Network Automation - 22-25. 10.
Zobacz to

DO405 Configuration Management with Puppet - Wrocław od 5.11.2018
  Szkolenie to przeznaczone jest dla administratorów systemów i administratorów cloudowych, którzy zamierzają zintegrować Puppet'a z produktami Red Hat® w środowisku operacyjnym lub środowisku cloud computing.  Szkolenie to oparte jest na Red Hat Enterprise Linux ® 7 i Red Hat Satellite 6. Zapraszamy na zajęcia do Wrocławia: DO405 Configuration Management with Puppet - 5-8. 11. 2018 DO406 Configuration Management with Puppet with Exam - 5-9. 11.
Zobacz to

DO409 Automation with Ansible II: Ansible Tower - Warszawa od 22.11.2018
Z serii Ansible jest dobry na wszystko. i jeszcze więcej, bo z Ansible Tower'em.  Przenieś swoją automatyzację na wyższy poziom dzięki Ansible Tower Szkolenie DO409 Automation with Ansible II: Ansible Tower jest przeznaczone dla profesjonalistów IT, którzy używają Ansible by Red Hat® i chcą centralnie zarządzać swoimi projektami Ansible w sposób, który skaluje się do dużych zespołów i złożonych instalacji korporacyjnych wykorzystujących Ansible Tower firmy Red Hat.
Zobacz to

CL110 Red Hat OpenStack Administration I - Warszawa od 26.11.2018
Zapraszamy po dużą dawkę wiedzy podstawowej z administracji Red Hat OpenStack. Pięć dni szkolenia opartego na Red Hat OpenStack Platform 10, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak instalować proof-of-concept, konfigurować, obsługiwać i utrzymywać Platformę Red Hat OpenStack. Szkolenie koncentruje się na zarządzaniu OpenStackiem przy użyciu pulpitu nawigacyjnego Horizon i interfejsu wiersza poleceń oraz na zarządzaniu instancjami.
Zobacz to