DO409 Automation with Ansible II: Ansible Tower - Warszawa od 22.11.2018
Z serii Ansible jest dobry na wszystko. i jeszcze więcej, bo z Ansible Tower'em.  Przenieś swoją automatyzację na wyższy poziom dzięki Ansible Tower Szkolenie DO409 Automation with Ansible II: Ansible Tower jest przeznaczone dla profesjonalistów IT, którzy używają Ansible by Red Hat® i chcą centralnie zarządzać swoimi projektami Ansible w sposób, który skaluje się do dużych zespołów i złożonych instalacji korporacyjnych wykorzystujących Ansible Tower firmy Red Hat.
Zobacz to

CL110 Red Hat OpenStack Administration I - Warszawa od 26.11.2018
Zapraszamy po dużą dawkę wiedzy podstawowej z administracji Red Hat OpenStack. Pięć dni szkolenia opartego na Red Hat OpenStack Platform 10, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak instalować proof-of-concept, konfigurować, obsługiwać i utrzymywać Platformę Red Hat OpenStack. Szkolenie koncentruje się na zarządzaniu OpenStackiem przy użyciu pulpitu nawigacyjnego Horizon i interfejsu wiersza poleceń oraz na zarządzaniu instancjami.
Zobacz to

DO290 Developing and Deploying Applications on OpenShift - Warszawa od 28.11.2018
Wszystkich Deweloperów oprogramowania pragnących ułatwić sobie proces dostarczania oprogramowania, zapraszamy na szkolenie DO290 Developing and Deploying Applications on OpenShift. Nauczycie się wykorzystywaniaRed Hat® OpenShift Container Platform do automatyzowania części procesów.
Zobacz to

RH413 Red Hat Server Hardening - Warszawa od 19.11.2018 lub 3.12.2018
Szkolenie Red Hat Server Hardening [RH413] jest zestawieniem technologii i praktyk, które pozwalają na podniesienie poziomu bezpieczeństwa systemu. Zajęcia uczą jak spełniać - czasem dosyć radykalne - wymagania polityki bezpieczeństwa odnośnie konfiguracji systemów, zarządzania aktualizacjami, kontami oraz tożsamością, logowania zdarzeń, audytu integralność danych i innych. Zapraszamy do Warszawy na: RH413 Red Hat Server Hardening - 19-22. 11.
Zobacz to

CEPH125 Red Hat Ceph Storage Architecture and Administration - Warszawa od 3.12.2018
Zapraszamy na szkolenie z zaawansowanej technologii Red Hat Ceph Storage, przeznaczone dla administratorów pamięci masowych lub operatorów sieciowych, którzy chcą wdrożyć Red Hat Ceph Storage w środowisku produkcyjnym oraz w środowisku OpenStack®. Szkolenie oparte jest na Red Hat Ceph Storage 3. 0, Red Hat Enterprise Linux 7. 4/7. 5 oraz Red Hat OpenStack Platform 10. 0    Termin: CEPH125 Red Hat Ceph Storage Architecture and Administration - 3-6. 12.
Zobacz to

DO407 Automatyzacja z Ansible - Katowice od 10.12.2018
Admin może ułatwić sobie codzienną pracę automatyzując pewne procesy. Jednym z niezwykle przydatnych narzędzi do automatyzacji jest Ansible. OSEC uczy Ansible'a. OSEC lubi Ansible'a. Szkolenie Automatyzacja z Ansible (DO407) przeznaczone jest dla administratorów systemów, którzy zamierzają używać Ansibla do automatyzacji, konfiguracji i zarządzania.
Zobacz to

RH254 i RH255 Red Hat System Administration III - Warszawa od 17.12.2018
Zapraszamy na szkolenie z Red Hat System Administration poziom III, które przygotowuje do certyfikacji na Inżyniera Red Hat.  Zajęcia RH254 Red Hat System Administration III - to 4 dni szkolenia (wykład i ćwiczenia).  Szkolenie RH255 Red Hat System Administration III with RHCE Exam - jest pakietem szkoleniowym, zajęcia z trenerem zakończone są egzaminem EX300 (piątego dnia).
Zobacz to

Miary w projektach informatycznych dla programistów - Warszawa od 14.02.2018
  Zapraszamy na szkolenie przeznaczone dla kierowników zespołów programistycznych, którzy odpowiedzialni są za organizowanie i przydział prac dla swojego zespołu. Poznają oni narzędzia, które umożliwiają w sposób mierzalny i powtarzalny, dokonywanie pomiaru wydajności i jakości pracy. Szkolenie kładzie nacisk na kształcenie umiejętności analitycznego myślenia oraz bieżącego monitorowania postępu prac.
Zobacz to

Refaktoryzacja kodu i TDD w C++ w Warszawie od 25.02.2019
Szkolenie przeznaczone dla programistów, którzy programują w języku C++ na poziomie średnio-zaawansowanym lub zaawansowanym i chcą, lub są zobligowani, do stosowania metodki TDD w swojej codziennej pracy.
Zobacz to