Szkolenia OpenShift Enterprise Administration i Development - Warszawa
Promocja trwa do
08.02.2018
Zapraszamy do posmakowania wszechstronnej technologii OpenShift. Dla administratorów jeszcze w tym roku szkolenie DO280 OpenShift Enterprise Administration. Uczestnicy poznają architekturę, zarządzanie oraz użytkowanie platformy PaaS. Szkolenie przygotowuje do egzaminu EX280 Red Hat Certificate of Expertise in Platform-as-a-Service exam. Certyfikat ten (po zdanym egzaminie) jest jednym z pięciu potrzebnych do uzyskania tytułu Red Hat Certified Architect (RHCA).
Zobacz to

DO180 Introduction to Containers, Kubernetes, and Red Hat OpenShift - Warszawa od 30.10.2017
Promocja trwa do
26.10.2017
Szkolenie DO180 Introduction to Containers, Kubernetes, and Red Hat OpenShift zapoznaje z budową i sposobem zarządzania kontenerami Dokera w celu wdrożenia ich w klastrze Kubernetes. Ten kurs - dzięki praktycznym doświadczeniom z Docker, Kubernetes i Red Hat OpenShift Container Platform - pomaga słuchaczom zbudować podstawową wiedzę i umiejętności w zarządzaniu kontenerami. Zapraszamy na zajęcia.
Zobacz to

Jesienny wysyp szkoleń SUSE
Promocja trwa do
28.02.2018
Oferta szkoleń SUSE bardzo zmieniła się w ostatnich miesiącach.  Pojawiło się wiele nowych zajęć, niektóre ze znanych Wam dotąd szkoleń są/będą wycofane.  U nas - w OSEC, jesteśmy gotowi na te zmiany.   Szkolenia SUSE w OSEC wysypują się jak "grzyby po deszczu".  Do końca roku proponujemy Wam jeszcze wiele okazji do nabycia najnowszej, niezbędnej wiedzy i kompetencji - z różnych obszarów - w różnych lokalizacjach.
Zobacz to

Red Hat OpenStack CL210/CL211/EX210 - Wrocław
Promocja trwa do
11.01.2018
Zapraszamy po dużą dawkę wiedzy z administracji Red Hat OpenStack - wiedzy, która przygotuje Cię do certyfikatu. Openstackowy tydzień we Wrocławiu - podczas którego poznasz tajniki Platformy Red Hat OpenStack® - architekturę, instalację, efektywne zarządzanie platformą, użytkownikami oraz projektami w OpenStack i wiele innych aspektów. Szkolenie i egzamin bazują na Red Hat OpenStack Platform 10.
Zobacz to

Red Hat OpenStack od podstaw - Warszawa
Promocja trwa do
16.11.2017
Zapraszamy po dużą dawkę wiedzy z administracji Red Hat OpenStack - od podstaw do certyfikatu.  Dwa jesienne openstackowe tygodnie - podczas których nauczycie się jak wdrożyć środowisko cloud computing za pomocą Platformy Red Hat OpenStack®. Poznacie architekturę Red Hat OpenStack, jego instalację, efektywne zarządzanie samym OpenStackiem, użytkownikami oraz projektami w OpenStack, sprawdzicie na czym polega uruchamianie systemów virtualnych zarządzanych przez RHOS.
Zobacz to

Recertyfikacja RHCE - drugie podejście gratis!
Promocja trwa do
11.01.2018
Promocja recertyfikacyjna RHCE*   Wszystkich Red Hat Certified Engineer z wygasającym "za chwilę" lub już wygasłym certyfikatem RHCE - zapraszamy na szkolenie recertyfikacyjne na specjalnych warunkach.   Przygotowaliśmy dla Was propozycję, dzięki której odnowienie certyfikatu RHCE na RHEL-u 7 nie będzie spędzać już snu z powiek i stanie się jawą - łatwiej niż przypuszczacie.
Zobacz to

Zaawansowane programowanie w języku Python - Warszawa od 27.11.2017
Promocja trwa do
24.11.2017
Wszystkich programistów kodujących w języku Python zapraszamy na podszlifowanie umiejętności na szkoleniu Zaawansowane programowanie w języku Python - w Warszawie   Szkolenie to poszerza wiedzę dotyczącą programowania wielowątkowego oraz mechanizmów wewnętrznych języka.  Wiedza i wykształcone w trakcie zajęć umiejętności, pozwalają na wydajniejsze i pozbawione typowych błędów programowanie w tym języku.
Zobacz to

JB325 Red Hat® JBoss® Enterprise Application Development II - Warszawa od 13.11.2017
Promocja trwa do
08.11.2017
Jesteś Red Hat Certified JBoss Developerem (RHCJD)? Masz ambicje poznać kolejny poziom deweloperki JBossa? Chciałbyś umieć zbudować, wdrożyć i utrzymywać wysoko wydajne, skalowalne aplikacje? Naucz się tego na naszym szkoleniu. Zapraszamy na 4 dni zajęć: JB325 Red Hat JBoss Enterprise Application Development II - termin: 13-16. 11. 2017   Lokalizacja:OSEC Warszawaul. Zeusa 4101-497 Warszawa[wskazówki dot.
Zobacz to