RH294 Red Hat System Administration III: Linux Automation - Warszawa od 23.09.2019
Jeżeli chcesz nauczyć się jak zautomatyzować obsługę administracyjną, konfigurację, wdrażanie aplikacji i koordynację systemu Linux®, polecamy najbliższe szkolenie RH294 Red Hat System Administration III: Linux Automation - Red Hat® Enterprise Linux 8, które przygotowuje do certyfikacji Red Hat Certified Engineer. Szkolenie jest przeznaczone dla administratorów i programistów Linux®.
Zobacz to

RH403 Red Hat Satellite 6 Administration - Warszawa, od 23.09.2019
Red Hat® Satellite to najlepszy sposób na zarządzanie infrastrukturą Red Hat. To produkt zaprojektowany specjalnie w celu zapewnienia wydajności środowisk Red Hat Enterprise Linux® i innych infrastruktur Red Hat w sposób wydajny, bezpieczny i zgodny z różnymi standardami. To rozwiązanie ułatwiające Adminowi codzienne prace.
Zobacz to

Szkolenia z RHEL 8 - 20% upustu
Jak zapewne doskonale wiecie, Red Hat ogłosił dostępność systemu Red Hat® Enterprise Linux® 8. 0 w maju bieżącego roku.  Ta wersja RHEL'a zapewnia jeszcze większą niezawodność, wydajność i skalowalność.         Równocześnie z nową technologią, Red Hat Training® opracował nowe szkolenia, zarówno dla doświadczonych administratorów Linuksa, jak i dla nowych adeptów technologii Red Hat.
Zobacz to

DO409 Automation with Ansible II: Ansible Tower [EN] - Warszawa od 2.10.2019
Z serii "Ansible jest dobry na wszystko. i jeszcze więcej", bo z Ansible Tower'em.  Przenieś swoją automatyzację na wyższy poziom dzięki Ansible Tower.   Jeżeli jesteś profesjonalistą IT, który używa Ansible by Red Hat® i chcesz centralnie zarządzać swoimi projektami Ansible w sposób skalujący się do dużych zespołów i złożonych instalacji korporacyjnych - zapraszamy. Zapraszamy na szkolenie: DO409 Automation with Ansible II: Ansible Tower - 2-3. 10.
Zobacz to

CL110 Red Hat OpenStack Administration I - Gdańsk od 14.10.2019
Zapraszamy po dużą dawkę wiedzy podstawowej z administracji Red Hat OpenStack. Pięć dni szkolenia opartego na Red Hat OpenStack Platform, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować, używać i utrzymywać platformę Red Hat® OpenStack. Szkolenie koncentruje się na zarządzaniu OpenStackiem przy użyciu pulpitu nawigacyjnego Horizon i interfejsu wiersza poleceń oraz na zarządzaniu instancjami.
Zobacz to

Egzamin RHCE (EX300) - Katowice, 25.10.2019
Znasz już Linuxa na tyle, że chcesz się sprawdzić i potwierdzić swoje umiejętności certyfikatem? Masz w planach zostać Inżynierem Linuxa?  Chcesz usyskać certyfikat Red Hat Certified Engineer?   Zapewnij sobie wspaniały START do kariery w IT!  Zapraszamy na egzamin certyfikacyjny Red Hat Certified Engineer na RHEL 7 ;)   W październiku zaplanowaliśmy egzamin w KATOWICACH :)   Zapraszamy!   Katowice - 25 października  2019: EX300 Red Hat Certified Engineer ...
Zobacz to

DO457 Ansible for Network Automation [EN] - Warszawa od 25.11.2019
Z serii "Ansible jest dobry na wszystko. " Szkolenie DO457 Ansible for Network Automation jest przeznaczone dla administratorów sieci lub inżynierów automatyzujących infrastrukturę, którzy chcą używać automatyzacji sieci do centralnego zarządzania przełącznikami, routerami i innymi urządzeniami w infrastrukturze sieci Firmy.  Bazą do tego szkolenia jest Red Hat® Ansible Engine 2. 5 oraz Red Hat® Ansible Tower 3. 2
Zobacz to