Zaawansowane programowanie w języku Python - Warszawa od 27.11.2017
Wszystkich programistów kodujących w języku Python zapraszamy na podszlifowanie umiejętności na szkoleniu Zaawansowane programowanie w języku Python - w Warszawie   Szkolenie to poszerza wiedzę dotyczącą programowania wielowątkowego oraz mechanizmów wewnętrznych języka.  Wiedza i wykształcone w trakcie zajęć umiejętności, pozwalają na wydajniejsze i pozbawione typowych błędów programowanie w tym języku.
Zobacz to

Oracle 11g – Administracja, warsztaty - Warszawa od 4.12.2017
Osoby, które mają potrzebę zapoznania się i gruntownego przećwiczenia zagadnień związanych z administrowaniem aplikacjami bazodanowymi podczas bieżącej konserwacji i utrzymywania systemów, zapraszamy na pięciodniowe gruntowne szkolenie tematyczne.   Zajęcia przeprowadzone będą w Warszawie: Oracle 11g – Administracja – warsztaty - termin 4-8. 12.
Zobacz to

Szkolenia i egzaminy do końca 2017 roku
Do końca 2017 roku, w OSEC możesz nabyć jeszcze sporo nowej wiedzy, umiejętności  oraz potwierdzić swój rozwój odpowiednimi Certyfikatami.   Poniżej lista terminów szkoleń i egzaminów w formule otwartej, na które są jeszcze miejsca [w podziale na poszczególne tygodnie]:   LISTOPAD RH442 Red Hat Enterprise Performance Tuning    27-30. 11. 2017,  Warszawa RH443 Red Hat Enterprise Performance Tuning with Exam    27. 11-1. 12.
Zobacz to

Recertyfikacja RHCE - drugie podejście gratis!
Promocja recertyfikacyjna RHCE*   Wszystkich Red Hat Certified Engineer z wygasającym "za chwilę" lub już wygasłym certyfikatem RHCE - zapraszamy na szkolenie recertyfikacyjne na specjalnych warunkach.   Przygotowaliśmy dla Was propozycję, dzięki której odnowienie certyfikatu RHCE na RHEL-u 7 nie będzie spędzać już snu z powiek i stanie się jawą - łatwiej niż przypuszczacie.
Zobacz to

Red Hat OpenStack CL210/CL211/EX210 - Wrocław
Zapraszamy po dużą dawkę wiedzy z administracji Red Hat OpenStack - wiedzy, która przygotuje Cię do certyfikatu. Openstackowy tydzień we Wrocławiu - podczas którego poznasz tajniki Platformy Red Hat OpenStack® - architekturę, instalację, efektywne zarządzanie platformą, użytkownikami oraz projektami w OpenStack i wiele innych aspektów. Szkolenie i egzamin bazują na Red Hat OpenStack Platform 10.
Zobacz to

RH134 Red Hat System Administration II - Wrocław od 29.01.2018
Red Hat System Administration II (RH134) skupia się na kluczowych zagadnieniach potrzebnych do tego, by stać się pełnoetatowym administratorem Linux'a. Kurs ten sięga głębiej w tajniki administracji systemem Red Hat Enterprise Linux, omawia systemy plików i partycjonowanie, woluminy logiczne, SELinux, firewalling, czy troubleshooting.
Zobacz to

Szkolenia OpenShift Enterprise Administration i Development - Warszawa
Zapraszamy do posmakowania wszechstronnej technologii OpenShift. Dla administratorów jeszcze w tym roku szkolenie DO280 OpenShift Enterprise Administration. Uczestnicy poznają architekturę, zarządzanie oraz użytkowanie platformy PaaS. Szkolenie przygotowuje do egzaminu EX280 Red Hat Certificate of Expertise in Platform-as-a-Service exam. Certyfikat ten (po zdanym egzaminie) jest jednym z pięciu potrzebnych do uzyskania tytułu Red Hat Certified Architect (RHCA).
Zobacz to

Wysyp szkoleń SUSE
Oferta szkoleń SUSE bardzo zmieniła się w ostatnich miesiącach.  Pojawiło się wiele nowych zajęć, niektóre ze znanych Wam dotąd szkoleń są/będą wycofane.  U nas - w OSEC, jesteśmy gotowi na te zmiany.   Szkolenia SUSE w OSEC wysypują się jak "grzyby po deszczu". Proponujemy Wam wiele okazji do nabycia najnowszej, niezbędnej wiedzy i kompetencji - z różnych obszarów - w różnych lokalizacjach. Zapraszamy do Warszawy, Wrocławia i Krakowa na szkolenia otwarte.
Zobacz to

RH254 i RH255 Red Hat System Administration III - Wrocław od 12.03.2018
Zapraszamy na szkolenie z Red Hat System Administration poziom III, które przygotowuje do certyfikacji na Inżyniera Red Hat.  Zajęcia RH254 Red Hat System Administration III - to 4 dni szkolenia (wykład i ćwiczenia).  Szkolenie RH255 Red Hat System Administration III with RHCE Exam - jest pakietem szkoleniowym, zajęcia z trenerem zakończone są egzaminem EX300 (piątego dnia).
Zobacz to