Wysyp szkoleń SUSE
Oferta szkoleń SUSE bardzo zmieniła się w ostatnich miesiącach.  Pojawiło się wiele nowych zajęć, niektóre ze znanych Wam dotąd szkoleń są/będą wycofane.  U nas - w OSEC, jesteśmy gotowi na te zmiany.   Szkolenia SUSE w OSEC wysypują się jak "grzyby po deszczu". Proponujemy Wam wiele okazji do nabycia najnowszej, niezbędnej wiedzy i kompetencji - z różnych obszarów - w różnych lokalizacjach. Zapraszamy do Warszawy, Wrocławia i Krakowa na szkolenia otwarte.
Zobacz to

DO290 OpenShift Enterprise Development - Warszawa od 7.03.2018
Wszystkich Deweloperów oprogramowania pragnących ułatwić sobie proces dostarczania oprogramowania, zapraszamy na szkolenie OpenShift Enterprise Development (DO290). Nauczycie się wykorzystywania OpenShift Enterprise od Red Hat® do automatyzowania części procesów. Zapoznacie się ze środowiskiem DevOps przez wykorzystanie metodologii Agile rozwoju oprogramowania, Test-Driven Development, Continous Integration i dzięki standardowemu środowisku pracy - Platform-as-a-Service (PaaS).
Zobacz to

RH254 i RH255 Red Hat System Administration III - Wrocław od 12.03.2018
Zapraszamy na szkolenie z Red Hat System Administration poziom III, które przygotowuje do certyfikacji na Inżyniera Red Hat.  Zajęcia RH254 Red Hat System Administration III - to 4 dni szkolenia (wykład i ćwiczenia).  Szkolenie RH255 Red Hat System Administration III with RHCE Exam - jest pakietem szkoleniowym, zajęcia z trenerem zakończone są egzaminem EX300 (piątego dnia).
Zobacz to

RH413 i RH414 Red Hat Server Hardening - Warszawa od 19.03.2018
Szkolenie Red Hat Server Hardening [RH413] jest zestawieniem technologii i praktyk, które pozwalają na podniesienie poziomu bezpieczeństwa systemu. Zajęcia uczą jak spełniać - czasem dosyć radykalne - wymagania polityki bezpieczeństwa odnośnie konfiguracji systemów, zarządzania aktualizacjami, kontami oraz tożsamością, logowania zdarzeń, audytu integralność danych i innych. Zapraszamy do Warszawy na: RH413 Red Hat Server Hardening - 19-22. 03.
Zobacz to

Zaawansowane programowanie w języku Python - Wrocław od 19.03.2018
Wszystkich programistów kodujących w języku Python zapraszamy na podszlifowanie umiejętności na szkoleniu Zaawansowane programowanie w języku Python - we Wrocławiu   Szkolenie to poszerza wiedzę dotyczącą programowania wielowątkowego oraz mechanizmów wewnętrznych języka.  Wiedza i wykształcone w trakcie zajęć umiejętności, pozwalają na wydajniejsze i pozbawione typowych błędów programowanie w tym języku.
Zobacz to

Usability - User Centered Design oraz budowanie skutecznych interfejsów - Warszawa od 19.03.2018
Zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa w ciekawym (skondensowanym w treści) szkoleniu z zakresu kilku obszarów Użyteczności - Usability. Szkolenie skierowane jest szczególnie do analityków, grafików, deweloperów, kierowników projektów, menedżerów, architektów informacji, projektantów interakcji, specjalistów usability oraz inżynierów i projektantów oprogramowania.
Zobacz to