Promocja RED HAT BOGO – Buy One Get One – Regulamin

Kup jedno szkolenie OE/VT, VC lub ROLE, a otrzymasz bezpłatnie drugie szkolenie VC lub ROLE

WYTYCZNE:

 • Oferta jest ograniczona czasowo i dostępna u kwalifikujących się Partnerów szkoleniowych firmy Red Hat
 • OSEC spełnia wymogi dotyczące kwalifikacji partnerów – jest „Uprawnionym Partnerem”: 
  a) jest Resellerem Szkoleniowym Red Hat; oraz
  b) posiada trzy (3) narzędzia co-brandingowe dot. szkoleń Red Hat dostępne na stronie www.osec.pl 
 • Okres promocyjny: 3 maja 2021 roku – 2 lipca 2021 roku.
 • Odbiorcy oferty – Klienci końcowi, którzy zakupią szkolenie Red Hat Online Learning (ROLE) lub Red Hat Video Classroom (VC) w okresie od 3 maja 2021 r. do 2 lipca 2021 r., lub zakupią i wezmą udział w publicznie rekrutowanym szkoleniu Red Hat Open Enrollment (OE) (prowadzonym jako Red Hat Virtual Training Course (VT) lub jako osobiste szkolenie prowadzone przez instruktora) w okresie od 3 maja 2021 r. do 2 lipca 2021 r., są uprawnieni do otrzymania jednego (1) bezpłatnego szkolenia ROLE lub VC o równej lub mniejszej wartości, niż zakupione szkolenie pierwsze ROLE, VC lub OE/VT.
baner-promo1plus1.jpg

Wymagania dotyczące kwalifikowalności Klienta końcowego
Aby wziąć udział w tej promocji i zakwalifikować się do otrzymania darmowego szkolenia ROLE, lub VC, klienci końcowi muszą:

 • znajdować się w regionie EMEA;
 • zakupić kwalifikujące się szkolenie ROLE, VC, lub OE/VT od jednego z Uprawnionych Partnerów Red Hat w okresie promocyjnym;
 • zakupić i uczestniczyć w szkoleniu OE/VT, lub zakupić szkolenie ROLE lub VC przed 2 lipca 2021 r;
 • zawnioskować o kod promocyjny u Uprawnionego Partnera firmy Red Hat do 2 sierpnia 2021 r. włącznie;
 • być pełnoletnim w kraju zamieszkania, w którym dokonuje się rejestracji i zakupu, lub dostarczyć zgodę rodziców na udział w promocji.

Kod promocyjny

 • Kod promocyjny dla Kwalifikującego się Uprawnionego Uczestnika na bezpłatne szkolenie VC lub ROLE musi zostać zamówiony przed 2 sierpnia 2021 roku.
 • Okres ważności kodu promocyjnego: dziewięćdziesiąt (90) dni od daty wydania kodu Uprawnionemu Uczestnikowi.

Warunki i zasady 

 • Szkolenia OE/VT, ROLE lub VC zakupione przed 3 maja 2021 r. są wyłączone z niniejszej Oferty. 
 • Kwalifikujący się Uczestnicy muszą poprosić o kod promocyjny i wykorzystać go w tym samym kraju, w którym zakupili pierwsze kwalifikujące się szkolenie OE/VT, VC lub ROLE.
 • Tylko Uprawnieni Uczestnicy, którzy wezmą udział w zakupionym kwalifikowanym szkoleniu OE/VT lub zakupią szkolenie VC lub ROLE w Okresie Promocyjnym, będą uprawnieni do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu ROLE lub VC.
 • W ramach niniejszej Oferty, każdy Uprawniony Uczestnik może otrzymać maksymalnie trzy (3) bezpłatne szkolenia ROLE lub VC, związane z zakupem maksymalnie trzech (3) kwalifikujących się szkoleń OE/VT, szkoleń VC lub szkoleń OE/VT. 
 • Kody promocyjne będą ważne przez dziewięćdziesiąt (90) dni od daty wydania kodu Uprawnionym Uczestnikom. Kody promocyjne nie będą wydawane ponownie po upływie 90-dniowego okresu ważności.
 • Szkolenia OE/VT, ROLE i VC są dostępne w zależności od dostępności szkoleń w ofercie i w kraju.
 • W ramach niniejszej Oferty za szkolenia OE/VT, ROLE i VC nie można płacić jednostkami szkoleniowymi(tzw. Training Unitami).
 • Firma Red Hat zastrzega sobie prawo do zmiany lub odwołania niniejszej Oferty w dowolnym czasie i bez powiadomienia.
 • Niniejsza Oferta jest niezbywalna i nie jest dozwolone jej przypisywanie lub zastępowanie.
 • Ta ograniczona czasowo Oferta nie może być łączona z innymi promocjami, ofertami, programami rabatowymi, pakietami (tzw. bundlami) lub kuponami.
 • O ile niniejsze warunki nie stanowią inaczej, obowiązujące są ogólne Zasady Szkoleniowe Red Hat opisane w dokumentach Red Hat Training Policies (na stronie https://www.redhat.com/en/about/red-hat-training-policies
 • W przypadku konfliktu pomiędzy warunkami Oferty, a zasadami Red Hat Training Policies, konflikt ten może być rozstrzygnięty na korzyść Red Hat Training Policies. W przypadku konfliktu pomiędzy warunkami Oferty a Zasadami Szkolenia Red Hat, konflikt ten może zostać rozwiązany według uznania Red Hat na korzyść warunków Oferty w Okresie Promocji. 
 • Jeżeli Uprawniony Uczestnik naruszy którykolwiek z warunków Oferty, Oferta zostanie unieważniona.
 • Oferta jest nieważna tam, gdzie jest to zabronione przez prawo.

——————–

W przypadku pytań, skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym w OSEC (https://osec.pl/contact), a jeśli go nie masz, napisz na os**@os**.pl lub zadzwoń 228619604.

screen-shot-2020-04-06-at-105937-am.png

Jeszcze raz przypominamy różnice między różnymi formami szkoleń:

Szkolenie Wirtualne (VT)

Otrzymujesz doświadczenie edukacyjne w czasie rzeczywistym, w interakcji z instruktorem w czasie rzeczywistym i w grupie z innymi uczestnikami. To doświadczenie w połączeniu z dostępem do wirtualnych maszyn laboratoryjnych, na których działają rzeczywiste produkty, zapewnia te same szanowane w branży treści i praktyczne laboratoria, w zaciszu własnego domu lub biura. Ten styl zajęć umożliwia również zespołom wspólne szkolenie się – z różnych lokalizacji na całym świecie, w wirtualnym środowisku – i daje indywidualnym osobom możliwość interakcji z uczestnikami w celu uzyskania różnych perspektyw.

Szkolenie Wideo (VC)

Uczysz się we własnym tempie dzięki szkoleniom wideo (nagraniom w wysokiej rozdzielczości) prowadzonym przez najbardziej doświadczonych instruktorów. Szkolenie takie przesyłane jest strumieniowo na laptopa lub inne urządzenia osobiste. Zajęcia wideo zapewniają dostęp do treści szkoleniowych i środowisk laboratoryjnych do 90 dni po zakupie.

Szkolenie Online (ROLE)

Red Hat Online Learning obejmuje te same wysokiej jakości treści szkoleniowe, które znajdują się w naszych interaktywnych środowiskach klasowych i jest uzupełnione 90-dniowym nieograniczonym dostępem do treści samego szkolenia, 80 godzinami laboratoriów w chmurze i webinariami prowadzonymi przez ekspertów Red Hat. Wszystko to jest zoptymalizowane do samodzielnej nauki, zapewniając doświadczenie i praktyczną wiedzę potrzebną do rozwijania umiejętności, przygotowania się do praktycznych egzaminów certyfikacyjnych i do dalszej kariery.

Zacznij naukę

Aby zobaczyć pełny katalog szkoleń Red Hat do wyboru, odwiedź naszą stronę internetową – https://osec.pl/categories/redhat

Sprawdź też możliwość ubiegania się o dofinansowanie do szkoleń Red Hat – https://osec.pl/news/szkolenia-wirtualne-red-hat-z-dofinansowaniem

Zachęcamy do skorzystania z promocji!