OSEC Sp. z o.o. to znany, ceniony na polskim i europejskim rynku szkoleniowym dostawca /i reseller szkoleń informatycznych, a także dostawca rozwiązań i wsparcia z zakresu szeroko pojętego open source. Aktualnie do naszego biura na warszawskim Bemowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka działu handlowego

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie Działu Handlowego przy tworzeniu ofert, opracowywaniu dokumentów, tworzeniu zestawień
  • pomoc przy realizacji projektów sprzedażowych
  • kontakt z klientami, spotkania, udział w wydarzeniach firmowych np. OSEC Forum, Barcampy

Oczekujemy:

  • pracowitości, systematyczności oraz konsekwencji w działaniu
  • znajomości języka angielskiego – przynajmniej poziom B2 (certyfikat nie jest wymagany)
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych
  • umiejętności prowadzenia korespondencji mailowej
  • umiejętności pracy z wykorzystaniem potencjału O365
  • gotowości do ciągłego uczenia się

*Jeżeli nie masz tych cech, a uważasz, że się nadajesz, przekonaj nas o tym, najlepiej w liście motywacyjnym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub inną formę współpracy (w zależności od zaangażowania, np. umowa zlecenie)
  • wsparcie w pozyskaniu potrzebnej wiedzy, szkolenia produktowe
  • krótką ścieżkę decyzyjną i otwartość na nowe pomysły
  • jasną komunikację oraz poczucie humoru, w połączeniu z zaufaniem
  • miłą atmosferę pracy
  • przejście na samodzielne stanowisko wg indywidualnego planu rozwoju
  • pracę w godzinach 9-17 na warszawskim Bemowie (możliwa opcja części etatu)
  • możliwość poszerzania wiedzy / zdobywania nowych kompetencji.
  • wynagrodzenie – zależne od zaangażowania w przedziale między 3500-5500 zł brutto, dodatkowo możliwa premia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV (i ew. list motywacyjny).

Możesz też od razu wysłać nam swoją aplikację (CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych) na adres pr***@os**.pl
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Rodzaj umowy – UoP, UZ – w zależności od zaangażowania

Wymiar czasu pracy: w zależności od ustaleń

z8-3.png

Prosimy o zamieszczenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzania danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji, a w przypadku uczestniczenia w kolejnych rekrutacjach – również na dalsze rekrutacje.

Celem ułatwienia zamieszczamy propozycję ww. klauzuli: „Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim formularzu rekrutacyjnym (np. CV) przez OSEC Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Asystent/ka działu handlowego oraz na kolejne rekrutacje prowadzone przez OSEC Sp. z o.

Niniejsza zgoda jest udzielana zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 ze zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Potwierdzam, że zostałem poinformowana/y o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych”. Więcej o naszej polityce prywatności możesz poczytać w Polityce prywatności OSEC – Polityka prywatności OSEC

Chcesz wiedzieć więcej o nas?
Zapraszamy na www.osec.pl