Nasi klienci obdarzają nas zaufaniem i powierzaja nam zadania związane z wdrożeniem nowej infrastruktury w swoich serwerowniach. Zdarzają się również wyzwania naprawcze. Zawsze służymy wiedzą i wsparciem naszych doświadczonych - na wielu polach - ekspertów. Ich kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty technologiczne i referencje. 

Jako solidny IT monter doceniani jesteśmy także przez samego producenta technologii Red Hat. To w imieniu Red Hat inc. i dla niego, nasi spece implementują Red Hat OpenStacka, CEPHa, Satellite'a,  Glustera lub całą Red Hat Cloud Infrastructure, czy też inne produkty, u klientów w różnych miejscach kuli ziemskiej. 

 

Nasi klienci mogą również liczyć na konsultacje przedprojektowe, wsparcie około-wdrożeniowe, pomoc w zakresie nabycia bądź odnowienia subskrypcji (Red Hat, SUSE, DRBD, Pacemaker, inne).

 

Subskrypcje (w odróżnieniu od licencji na rozwiązania zamknięte) to charakterystyczne dla komercyjnych dystrybucji Linuksa klasy Enterprise – opłaty abonamentowe (roczne lub wielokrotne) za dostęp do wsparcia technicznego zapewnianego przez producenta. 

Świat biznesu coraz chętniej sięga po otwarte rozwiązania. Rozwój aplikacji z otwartym kodem daje dostęp wielu programistom do ulepszania rozwiązań i nowych funkcjonalności, którego oprogramowanie zamknięte nie umożliwia. Aplikacje open source są darmowe, ewentualnie płaci się za wsparcie do nich udzielane przez producentów. Jest to bardzo interesująca alternatywa dla oprogramowania komercyjnego. 

Oprogramowanie Red Hat także jest bezpłatne – każdy produkt pobrać można ze strony Red Hat po zarejestrowaniu / zalogowaniu się na indywidualne konto klienta. Dostępne jest ono legalnie na zasadach Licencji GNU General Public License.

W dziedzinie subskrypcji Red Hat w roku 2014 osiągnęliśmy najwyższy poziom wtajemniczenia zdobywając tytuł – Red Hat Premier Business Partner - Solution Provider.
Nasze specjalizacje dotyczą Datacenter Inrastructure oraz Cloud Infrastructure. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom doradztwo i opiekę podczas prac z produktami Red Hat (RHEL, RHEV, OpenStack, OpenShift, RHCI, RHCF) ale także JBoss. 

 

rh_type_premier_bus_solution_partner_data_infrastructure_rgb_0.png

 

 

W 2015 roku - jako jedyny partner technologiczny w Polsce - zostaliśmy akredytowani przez Linbit jako dostawca subskrypcji i wsparcia (I-sza i II-a linia) dla produktów firmy:

 

linbit2016logo.jpg

 

 

DRBD SDS        DRBD HA        DRBD Proxy        Pacemaker        Hardware

My już znamy niesamowite możliwości tych produktów. Stworzył je Philipp Reisner. Spotkaliście go na naszym Barcampie.
Chętnie o tych produktach opowiemy Tobie i Twoim przełożonym. Powiedz tylko -  kiedy?

drbd-produkty.png

 

 

 

Rok 2016 zaowocował również nową akredytacją technologiczną. Wyłączność na teren Polski na szkolenia oraz subskrypcje uzyskaliśmy od MariaDB Corporation Ab. Dzięki temu partnerstwu, jesteśmy również ambasadorem rozwiązań bazodanowych MariaDB w Polsce. 
MariaDB - Opensourceowa baza danych stworzona przez grupę (głównie) byłych pracowników MySQL AB, pod przewodnictwem Michaela Wideniusa, jako otwarta alternatywa dla MySQL zamkniętego w Oracle.

 

 maria.png

 

W dniu 7/09/2016 firmy STORWARE oraz OSEC podjęły współpracę w celu wprowadzenia - unikatowej dla rynku - oferty w zakresie bezpieczeństwa danych i aplikacji. Propozycja ta umożliwia tworzenie kopii zapasowych otwartych środowisk serwerów wirtualnych takich jak Red Hat Enterprise Virtualization (RHEV), KVM, KVM for IBM Z, Citrix XEN czy XEN. Wspólna oferta wiąże się również z rozwojem platform oraz usług typu Object Storage z założeniem wykorzystania ich pod superbezpieczne, wydajne i optymalne kosztowo rozwiązania do przechowywania danych dużych organizacji z sektorów finansowych, produkcyjnych oraz instytucji publicznych.
STORWARE jest producentem rozwiązań związanych z zarządzaniem oraz zabezpieczeniem danych, w tym rozwiązania Storware vProtect. Jest to oprogramowanie oparte na zaawansowanym silniku backupu, służące do tworzenia kopii zapasowych w środowiskach wirtualnych opartych na platformach RHEV, oVirt, Citrix XenServer, Xen, KVM i KVM for IBMz.

 

 

storwarelogosrednie.png

 

 

Do pobrania informacje o rozwiązaniach dla Red Hat Virtualization oraz rozwiązaniach ogólnych.