lpilogokwadrat.png

Firmy Linux Professional Institute (LPI) oraz OSEC, przygotowały dla Was, cztery sesje egzaminacyjne LPI w siedzibie OSEC – Warszawa. Będą to egzaminy LPI w wersji ekonomicznej (papierowej).

Można również zdawać bezpłatnie egzamin BETA dla nowej wersji LPIC-1 (LPIC1-Exam 101 oraz LPIC1-Exam 102).  Zapraszamy szczególnie Studentów i początkujących z Linuxem:)

Liczba miejsc na każdą sesję jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów.

[Uwaga – Rejestracja zostaje zamknięta w momencie wyczerpania się puli miejsc na daną sesję. Można zapisać się na listę oczekujących – prosimy o kontakt mailowy do Pani Elżbiety Godlewskiej, LPI 3c******************@lp***.eu%3e">el****************@lp***.eu ]

Wszystkie Egzaminy LPI odbędą się w siedzibie OSEC – Warszawa, ul. Zeusa 41 (Bemowo), w terminach:

  • 28.06.2018 (Czwartek, po południu) – w godz. 14:00 oraz 16:00
  • 29.06.2018 (Piątek, rano) – w godz. 9:00 oraz 11:00

Rejestracja już trwa, online: https://lpievent.lpice.eu/ 

Koszt egzaminu LPI w wersji pisemnej wynosi jedynie 90 Euro (60 EUR dla egzaminu Linux Essentials, bezpłatnie dla BETA LPIC-1). Jest to jedyna tego rodzaju okazja przystąpienia do egzaminu LPI za niemal połowę ceny. Egzamin jest płatny gotówką, w Euro, w dniu egzaminu – bezpośrednio do przedstawiciela LPI.

Szczegóły kosztów:  https://www.lpice.eu/en/home/fees-for-pbts-at-events-in-pl-cz-svk/ 

Wyniki, po sprawdzeniu, zostaną przesłane drogą elektroniczną w terminie do 4 tygodni. Certyfikat zostanie przesłany pocztą. Egzamin BETA – mimo iż bezpłatny, w przypadku zdania, powoduje otrzymanie pełnoprawnego certyfikatu.

Miejsce:
Siedziba OSEC
Ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa
https://osec.pl/

Przygotowanie:

Uczestnicy egzaminu proszeni są o zgłoszenie się z ważnym dokumentem tożsamości ze zdjęciem oraz obowiązkowo LPI-ID, które można otrzymać rejestrując sie na stronie https://cs.lpi.org/caf/Xamman/register. Przed przystąpieniem do egzaminu, należy zapoznać się z zakresem materiału (sylabusami): http://www.lpice.eu/pl/zakres-certyfikatow.html 

Uwaga! 

Aby otrzymać certyfikat LPIC-1, należy zdać dwa egzaminy: 101 i 102.
Aby otrzymać certyfikat LPIC-2, wymagane są oba egzaminy 201 i 202. Zdanie jednego tylko z egzaminów nie uprawnia do otrzymania certyfikatu.
Aby otrzymać certyfikat LPIC-3, wystarczy zdać tylko jeden wybrany egzamin: 300, 303 albo 304.

Szczegółowych informacji na temat egzaminu oraz LPI w Polsce udziela Elżbieta Godlewska, el****************@lp***.eu tel. +48 660.705.266

Zapraszamy 🙂