Dziękujemy za Wasz udział w webinarze. Jak widzicie 2 godziny to za mało, by być dobrze wprowadzonym do świata kontenerów:)

Materiały - będziemy dodawać systematycznie.

Prezentacja - link do pliku PDF

Nagranie - link do BlueJeansa 

(link do nagrania na naszym kanale na YouTube - poniżej)

-------------------------

We współpracy z Red Hat EMEA przygotowaliśmy bezpłatny webinar przedstawiający podstawowe parametry i funkcjonalności platformy Red Hat OpenShift.

Ten webinar skierowany jest do osób chcących dowiedzieć się czym są tak popularne w obecnej chwili kontenery. Omówimy podstawy i powody powstania tej technologii. Przedstawimy projekty docker oraz podman. Wyjaśnimy czym jest kubernetes oraz czym jest projekt OpenShift, który zgrabnie łączy wszystkie te technologie w jeden świetnie działający mechanizm. 

Podczas webinaru odbędzie się live demo, które uczestnicy będą mogli samodzielnie powtórzyć na swoich systemach w swoim tempie.

 

Temat: Wprowadzenie do świata kontenerów, czyli od kontenera do OpenShift

 

Webinar - prowadzony będzie w języku polskim (PL) 

Termin: 12 lutego 2021

Godz.: 10:00 [Webinar potrwa około 120 minut]

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ!

 Rejestracja - konieczna w celu uzyskania linku do spotkania/webinaru

 

 

emailheader1200x400.jpg

 

Prowadzący: Piotr Baranowski

CTO/VP @ OSEC Sp. z o.o. oraz RHCA. Ambasador wolnego i otwartego oprogramowania. Ponad 20 lat doświadczenia w IT, w tym 16 lat na rynku IT Edukacji. Kilka tysięcy przeszkolonych osób, wiele wdrożeń – w kraju i poza granicami. W wolnym czasie początkujący kierowca rajdowy, żeglarz i sternik morski

 

piotrbaranowski.jpg

Pamiętajcie o rejestracji!

Zgłoszenia przyjmujemy także na adres barcamp@osec.pl

Zapraszamy serdecznie