Data: 25/11/2022
Place: Online

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie ONLINE z technologią DevOps, a szczególnie z Jenkinsem Enterprise. Przechodzimy na zdalną formę wydarzenia, odpowiadając na Państwa zgłoszenia i podążając za sugestiami. Prezentację poświęconą Jenkinsowi Enterprise przygotowali Eksperci z CloudBees.

Temat:

Skalowanie Jenkinsa w Enterprise – czyli Jenkins na sterydach (PL)

Jenkins jest najpopularniejszym narzędziem CI/CD do automatyzacji procesu dostarczania oprogramowania. Pierwotnie został stworzony do pracy jednego zespołu developerów lub w jednym środowisku. Jednak coraz częściej Jenkins jest używany przez firmy, które charakteryzują się rygorystycznymi wymaganiami bezpieczeństwa lub rozbudowanym krajobrazem aplikacyjnym, w którym wykorzystywane są różne technologie przez wiele zespołów deweloperskich.
To powoduje pewne ograniczenia dotyczące skalowalności, elastyczności czy też bezpieczeństwa.
Jak sobie z nimi poradzić?
Weź udział w nadchodzącym WEBINARZE

Data – 25.11.2022 godz. 12:30

[webinar potrwa około 50 minut]

Miejsce: ONLINE

(Uwaga – link do spotkania w aplikacji MS Teams zostanie przesłany zarejestrowanym uczestnikom dzień przed webinarem)

 

Prelegent: Jakub Zarzycki, CloudBees

Jakub Zarzycki, Solution Architect w CloudBees w regionie EMEA/APAC. Jakub pomaga klientom w rozwiązywaniu ich codziennych problemów związanych z DevOps. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w automatyzacji wdrożeń i releasów oraz praktykach DevOps w całym cyklu życia oprogramowania.

 

Współprowadzący: Filip Gontarz – CEO @OSEC

Link do rejestracji – poniżej.

REJESTRACJA!

UWAGA – Rejestracja jest konieczna!!! Link do spotkania w aplikacji MS Teams zostanie przesłany zarejestrowanym uczestnikom dzień przed webinarem.
Prosimy o rejestrowanie się z firmowego adresu mailowego.

 

Zgłoszenia przyjmujemy także na adres ba*****@os**.pl

 

Zapraszamy serdecznie!