Data: 25/10/2019
Place: Warszawa

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Piszcie, jeżeli chcecie w podobnym warsztacie wziąć jeszcze udział.

20191025103437.jpg

 

20191025103527.jpg

 

201910251.jpg

 

20191025103621.jpg

——————————————————————–

OpenShift Container Platform jest najbardziej zaawansowaną platformą PaaS jaka powstała z mariażu najlepszych technologii OpenSource. Elastyczny, szybki, pełen funkcjonalności, która upraszcza i akceleruje dostarczanie aplikacji od żródła do stanu roboczego (Source-to-image).

OpenShift jest pierwszym wyborem zwinnych środowisk programistycznych, gdzie automatyzacja, powtarzalność
i rozliczalność są najważniejsze.
Liczni klienci tej platformy są dowodem na niewątpliwą wysoką jakość oprogramowania i jego niezwykle udaną integrację.
Wszędzie tam, gdzie liczy się automatyczna obsługa skomplikowanych procesów wytwarzania oprogramowania OpenShift Container Platform jest doskonałym wyborem.

Microsoft Azure jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się środowisk typu PaaS. Dzięki doświadczeniu inżynierów Microsoft platforma ta jest stabilna, bezpieczna i bardzo konkurencyjna kosztowo dla tych, którzy chcą uruchamiać swoje aplikacje w chmurze.

Warsztat OpenShift on Azure by OSEC to ponad 4-godzinna sesja, podczas której poznasz zalety Azure. Pokażemy Ci jak automatyzować pracę z Azure CLI. Nasi eksperci wyjaśnią architekturę OpenShift, a następnie poprowadzą wraz z uczestnikami ćwiczenia, jak uruchomić OpenShift na Azure.

Podczas warsztatów zbudujemy razem klaster OpenShift na chmurze PaaS Azure i uruchomimy aplikacje napisane w różnych językach. Uczestnicy otrzymają trzymiesięczny dostęp do Azure oraz OpenShift, aby po warsztatach samodzielnie zapoznać się z tą fascynującą technologią.

UWAGA – Zapraszamy z własnymi laptopami!  Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Termin warsztatów *:  25.10.2019, godzina rozpoczęcia – 10:00**

Lokalizacja warsztatów: Siedziba Microsoft, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 195a

Konieczna jest rejestracja***
Zgłoszenia przyjmujemy też ewentualnie na – ba*****@os**.pl

Zapraszamy

————

[*]
Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestrujemy jedną osobę z firmy. Rejestracja na termin nie gwarantuje udziału. Potwierdzenia udziału wysyłane będą na kilka dni przed terminem wydarzenia.

[**]
Rozpoczniemy prawdopodobnie o godz. 10:00 [potwierdzenie będzie w mailu]. Skończymy, gdy skończymy (trzeba liczyć około 5 godzin).

[***]
Zgłaszając się do udziału w warsztacie, wyrażasz zgodę na kontakt ze strony OSEC (klauzula informacyjna dotycząca RODO znajduje się w Polityce Prywatności) bądź ze strony Microsoft.