Data: 09/11/2022
Place: Warszawa, Hotel Hilton

Jeszcze wciąż żyjemy emocjami #RedHatSummit Connect 2022! Tęskniliśmy bardzo do takich spotkań na żywo.

Dziękujemy WAM za odwiedziny na naszym stoisku, za rozmowy, konsultacje, miłe słowa – za to, że byliście i że byliście z nami.
Dziękujemy za Waszą obecność na prelekcji Piotr Baranowski, za wszystkie żywe:) reakcje, za zainteresowanie tematem #OpenShift i Red Hat Advanced #ClusterSecurity for #Kubernetes.

Dziękujemy Red Hat Polska za zaproszenie.
Gratulujemy fantastycznego wydarzenia.
Podrzucamy kilka fotek ku pamięci naszej ulotnej;)

#RedHatSummitConnect2022

 

—————————-

Miło nam poinformować, że OSEC został Partnerem tegorocznej konferencji Red Hat Summit Connect. Znajdziecie nas na jednym ze stoisk partnerskich. Podczas konferencji będziecie mogli również posłuchać o – a nawet doświadczyć (live demo) – technologii Red Hat podczas prezentacji naszego redhatowego eksperta Piotra Baranowskiego.

Kiedy – 9 Listopada 2022

Gdzie – Hotel Hilton, Warszawa

 

(tak było na Red Hat Forum 2019)

 

Temat – Red Hat Advanced Cluster Security for Kubernetes
Sesja przedstawia nowe funkcje bezpieczeństwa dostępne dla klastrów OpenShift/Kubernetes dzięki włączeniu operatora Red Hat Advanced Cluster Security. Sesja skierowana do ludzi zajmujących się Security, Compliance, Policy enforcement, Vulnerability assessment. Prelegent pokaże ACS w praktyce podczas live demo oraz przedstawi najważniejsze funkcje tego narzędzia.

Prelegent – Piotr Baranowski, CTO/VP @OSEC oraz RHCA
Ambasador wolnego i otwartego oprogramowania. Ponad 24 lata doświadczenia w IT, w tym 21 lat na rynku IT Edukacji. Kilka tysięcy przeszkolonych osób, wiele wdrożeń – w kraju i poza granicami. W wolnym czasie początkujący kierowca rajdowy, żeglarz i sternik morski.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Red Hat – https://www.redhat.com/en/events/summit-connect-warsaw-2022

 

 

Zapraszamy w imieniu Producenta oraz własnym

Zespół OSEC