Data: 05/11/2019
Place: Warsaw

Dziękujemy wszystkim za udział w prelekcji OSEC i odwiedziny naszego stoiska

20191105150202.jpg

 

20191105152802.jpg

 

20191105150159.jpg

 

20191105150206.jpg

——————-

W imieniu Zespołu Red Hat w Polsce zapraszamy na RED HAT Forum 2019!

My też tam będziemy:)

———————————————————————————–

Widzimy się 5 listopada 2019 na PGE Narodowym

Będą cztery ścieżki tematyczne:

  • ŚCIEŻKA #1: HYBRID CLOUD
  • ŚCIEŻKA #2: MANAGEMENT & AUTOMATION
  • ŚCIEŻKA #3: CLOUD-NATIVE DEVELOPMENT
  • ŚCIEŻKA #4: AGILE INTEGRATION

Prelegent – Piotr Baranowski

Temat – „Openshift on Azure – czyli jak popsułem publiczną chmurę, odkryłem buga i nauczyłem się /bin/az”

Krótka historia jak to zatwardziały linuksiarz dostał w swoje ręce dostęp do Azure Cloud i próbował na nim uruchomić OpenShift Container Platform. Technicznie o Azure, OCP oraz automatyzacji.

Slot jest w godzinach: 14:30 – 15:00

  • ŚCIEŻKA #1: HYBRID CLOUD

————————————————————————————-

Weź udział w najważniejszej konferencji Open Source w Polsce.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży IT od dziesięcioleci, czy dopiero zaczynasz, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że ta branża nie stoi w miejscu. Ty też musisz iść do przodu – każde zaakceptowane żądanie, każdy ukończony projekt, każda realizowana strategia to okazja, aby wzbogacić doświadczenie i poszerzyć możliwości.

To, co zrobisz z tymi możliwościami, zależy jednak od prostego słowa i sposobu, w jaki je traktujesz: ORAZ. Właściwe podstawy, otwarte podstawy są tym, co sprawia, że słowo ORAZ łączy kulturę z technologią i poszerza Twoje możliwości. Dostosowuje się i rośnie razem z Tobą od samego początku – jest interoperacyjne, elastyczne, może rosnąć, kiedy tego potrzebujesz lub maleć, jeśli nie ma takiej potrzeby. Pomyśl o Linuksie ORAZ kontenerach. Pomyśl o chmurze publicznej ORAZ prywatnej. Pomyśl o Red Hat ORAZ o sobie.

Podejście to jest niezbędnym komponentem open source, a Red Hat Forum jest miejscem, gdzie idee warte poznania stają się rzeczywistością. Jest to miejsce nauki, nawiązywania kontaktów i zdobywania doświadczeń związanych z otwartym oprogramowaniem. To połączenie inspiracji i działania, budowania w oparciu o to, czym już dysponujesz, budowania z myślą o tym, co chcesz osiągnąć ORAZ budowania oczekiwań wobec przyszłych możliwości.

Red Hat Forum otworzy przed Tobą dostęp do najnowszych i najważniejszych technologii Open Source w zakresie chmury, kontenerów, wirtualizacji, automatyzacji i middleware. Weź udział ORAZ poszerz swoje możliwości.

Serdecznie zapraszamy!

Link do REJESTRACJI

 

forum2016-1.jpg            forum2016-2.jpg

 

forum2016-4.jpg            forum2016-6.jpg