Data: 16/05/2013
Place: Gdańsk

OSEC zaprasza do wzięcia udziału w konferencji infoShare, która odbędzie się 16-17 maja w Gdańsku w centrum wystawienniczym Amber Expo.
InfoShare to corocznie organizowana konferencja, która daje możliwość poznania najnowszych rozwiązań i trendów na rynku IT, nowych mediów oraz w zarządzaniu projektami stosowanymi nie tylko przez liderów na rynku.
Organizatorzy zaprosili jako prelegentów ludzi o najwyższych kompetencjach oraz doświadczeniu na rynku mediów i IT.
Tak jak w poprzednim roku, prelekcje poprowadzi Piotr Baranowski współzałożyciel i wiceprezes Osec-a, specjalista bezpieczeństwa oraz inżynierii systemów *NIX/Linux oraz trener wiodący w zakresie szkoleń Red Hat w naszej firmie. We czwartek 16 maja o godz. 11:00 przedstawi nam temat „Identity Management w serwerowni i biurze – FreeIPA 3.0 „

Po konferencji organizatorzy zapraszają na tradycyjne już spotkanie integracyjne na stadion PGE Arena

Więcej informacji znajdziecie tutaj:
http://www.infoshare.pl

AmberExpo
ul. Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

Zapraszamy!

Agenda:

http://www.infoshare.pl/2013-2/program/

Podsumowanie:

InfoShare jedna z największych konferencji informatycznych w Polsce – za nami. W tym roku rozrastający się infoShare przeniósł się z Politechniki do nowego budynku wystawienniczego AmberExpo. Rozmach organizatorów i sponsorów jest imponujący min. dodatkowa stacja SKM, darmowe autobusy, dwa przedsiębiorstwa taksówkowe dowożące uczestników ze zniżką do AmberExpo oraz impreza integracyjna na kilkaset osób w salach stadionu PGE Arena a wstęp na konferencję – bezpłatny.

Jak co roku organizatorzy zadbali o wysoki poziom merytoryczny wystapień. Na Infoshare 2013 wystąpiło 57 prelegentów, którzy mówili o : IT (technologie, mobile, bezpieczeństwo, innowacje i trendy), nowe media (on-line & social media, marketing), rynek startupów (founding oraz funding, success stories), zarządzanie projektami / zespołami.

Wielką popularnością cieszyła się drugiego dnia ścieżka Social & New Media. Części prelekcji o ile nie było się zarejstrowanym, można było wysłuchać jedynie zza otwartych drzwi.

Pierwszego dnia Piotr Baranowski poprowadził warsztaty Identity Management w serwerowni i biurze – FreeIPA 3.0.

Na uwagę zasługuje również impreza integracyjna w budynku stadionu PGE Arena. Kilkuset gości, pieczony dzik, dobrze wybrany dj oraz możliwość wyjścia na lożę VIPowską rozświetlonej zachodzącym słońcem Areny tworzyły wyśmienitą atmosferę do integracji.

Zdjęcia oraz więcej informacji po konferencji znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/infosharepl

Do zobaczenia w przyszłym roku 🙂