Data: 18/12/2019
Place: Białystok

W imieniu organizatorów jSession – Białostockiej społeczności JVM – zapraszamy na ostatnie przedświąteczne spotkanie pasjonatami języka Java i wszelkiej maści języków na JVM!

Spotkanie to odbędzie się w Kawiarnia Muzyczna FAMA

Środa, 18 grudnia 2019 o 18:00 – 21:00

Pierwszym prelegentem będzie Andrzej Goławski, OSEC

andrzej_golawski.jpeg

Tytuł: CI/CD w OpenShift

Opis: CI/CD to praktyki, które w świecie programistycznym są obecne od wielu lat. Można rzec, że stanową przyjęty standard i zostały na trwałe wpisane w proces wytwarzania oprogramowania. Mimo, że wydają się oczywiste w zastosowaniu, są sytuacje, gdy ich wdrożenie w danej organizacji napotyka na trudności. Mając tę świadomość, twórcy OpenShift uczynili wparcie dla CI/CD jedną z priorytetowych funkcji tej platformy. W swoim wystąpieniu pokażę, jak w prosty i szybki sposób można stworzyć pipeline odpowiedzialny za ciągłe budowanie oraz wdrażanie aplikacji w ramach platformy OpenShift. Teorię poprę przykładami zaprezentowanymi na „żywym organizmie” – czyli działającej instancji OpenShifta.

Bio: Od prawie dwóch dekad programista i projektant systemów wspomagających zarządzanie statkami powietrznymi w powietrzu i na ziemi. Zawodowo związany z firmą OSEC, gdzie od prawie 5 latu prowadzi szkolenia i konsultacje z szeroko rozumianego oprogramowania middle-ware. Zdobytą wiedzę stosuje w praktyce programując dla Medidesku. Współpracuje też  z Portami Lotniczymi i Polską Agencją Żeglugi Powietrznej. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch urwisów.

Drugim prelegentem będzie/ą Uczestnik/cy spotkania 🙂
Z racji zbliżających się świąt i luźniejszej atmosfery Organizatorzy postanowili ponownie zorganizować sesję lightning talków. Jeśli chcielibyście opowiedzieć o czymś w ciągu 5, 10 czy 15 minut odezwijcie się wcześniej do nich na FB –
Nie musi być na tip-top, będą sami swoi 🙂

Do zobaczenia 18 grudnia w Kawiarnia Muzyczna FAMA.
Po spotkaniu będzie kontynuowana dyskusja przy pizzy i piwie 🙂

Zapraszamy!