Data: 07/11/2012
Place: Black Sheep, Al. Jana Pawła II 45A, ok. 56, Warszawa

Już 7 listopada w Warszawie odbędzie się kolejny OSEC Barcamp z udziałem gościa specjalnego – Kerna Sibbalda, pomysłodawcy i głównego developera open source’owego projektu do tworzenia kopii bezpieczeństwa – Baculi.

Kern Sibbald oprócz przedstawienia historii projektu opowie również o jego przyszłości i odpowie na pytania uczestników. Jest to jedyna tego typu okazja, żeby porozmawiać z twórcą najpopularniejszego rozwiązania do tworzenia backupów.

Oprócz wystąpienia gościa specjalnego, swoją wiedzą podzielą się również Radosław Korzeniewski z firmy Inteos, który opowie o globalnej deduplikacji blokowej w Baculi oraz Artur Głogowski z Atom-techu z tematem Red Hat Storage 2.0 – nowe podejście do problemu macierzy.

 

Klubokawiarnia Black Sheep – Warszawa
Jana Pawła II 45A lok. 56 (wejście od Nowolipki)
Dojazd: autobusy – 107, N12, N46, N62; tramwaje – 16, 17, 33, 46; przystanek Nowolipki

 

Agenda:

1. Kern Sibbald – „Bacula – tworzenia kopii bezpieczeństwa. Histori projektu i jego przyszłość.”

2. Radowsław Korzeniewski (Inteos) – „Globalna deduplikacja blokowa w Bacula.”

3. Artur Głogowski (Atom-tech) – „Red Hat Storage 2.0 – nowe podejście do problemu macierzy.”

W związku z powtarzającymi się pytaniami, pragniemy poinformować, że:

  • Udział w spotkaniu jest bezpłatny
  • Rejestracja mailem jest konieczna

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne jednak wymagana jest rejestracja polegająca na przesłaniu swojego imienia i nazwiska na adres: barcamp@osec.pl.

Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rejestracji.

———————————

Podsumowanie:

7 listopada w Warszawie odbył się kolejny OSEC Barcamp z udziałem gościa specjalnego – Kerna Sibbalda, autora, architekta i głównego developera open source’owego projektu do tworzenia kopii bezpieczeństwa – Bacula.

Kern Sibbald oprócz przedstawienia historii projektu opowiedział również o jego przyszłości i odpowiedział na pytania uczestników. Była to jedyna tego typu okazja, żeby porozmawiać z twórcą najpopularniejszego rozwiązania do tworzenia backupów.

Oprócz wystąpienia gościa specjalnego, swoją wiedzą podzielili się również Radosław Korzeniewski z firmy Inteos, który opowiadał o Globalnej deduplikacji blokowej w Bacula oraz Artur Głogowski z Atom-techu z tematem Red Hat Storage 2.0 – nowe podejście do problemu macierzy.

———————————

Fotorelacja z barcampu tutaj.

Wideorelacja tutaj.