W imieniu Organizatorów, czyli Wrocławskiego JUGa (Java User Group), zapraszamy na wykład naszego Konsultanta, Trenera i Eksperta - Andrzeja Goławskiego. Spotkanie nosi nazwę 151. WrocławJUG

wroclawjughorizontal.png

Temat: CI/CD on OpenShift

Opis:
CI/CD to praktyki, które w świecie programistycznym są obecne od wielu lat. Można rzec, że stanową przyjęty standard i zostały na trwałe wpisane w proces wytwarzania oprogramowania. Mimo że wydają się oczywiste w zastosowaniu, są sytuacje gdy ich wdrożenie w danej organizacji napotyka na trudności. Mając tę świadomość, twórcy OpenShift uczynili wparcie dla CI/CD jedną z priorytetowych funkcji tej platformy. W swoim wystąpieniu pokażę, jak w prosty i szybki sposób można stworzyć pipeline odpowiedzialny za ciągłe budowanie oraz wdrażanie aplikacji w ramach platformy OpenShift. Teorię poprę przykładami zaprezentowanymi na "żywym organizmie" - czyli działającej instancji OpenShift'a.

Prelegent: Andrzej Goławski

andrzej_golawski.jpg

Bio:
Od prawie dwóch dekad programista i projektant systemów wspomagających zarządzanie statkami powietrznymi w powietrzu i na ziemi. Zawodowo związany z firmą OSEC, gdzie od prawie 5 latu prowadzi szkolenia i konsultacje z szeroko rozumianego oprogramowania middleware. Zdobytą wiedzę stosuje w praktyce programując dla Medidesku. Współpracuje też z Portami Lotniczymi i Polską Agencją Żeglugi Powietrznej. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch urwisów.

Poziom trudności: MID

Język prezentacji: PL

Kiedy:
Wtorek, 14 stycznia 2020, godz. 18:30-20:30

Gdzie:
WędrówkiPub - Wrocławski Klub Podróżniczy (Podwale · Wrocław)

Rejestracja - przez Meetup - 151. WrocławJUG - CICD on OpenShift - Andrzej Goławski

Zapraszamy