Buy one Get one

Teraz, gdy kupujesz szkolenie Red Hat: wirtualne, wideo lub online, dostajesz bezpłatnie dodatkowe szkolenie (wideo lub online). 

Podobnie jak sam Red Hat, jako organizacja umożliwiamy naszym Klientom korzystanie z technologii Open Source. Teraz, w erze masowej transformacji staramy się jeszcze bardziej. Zwłaszcza w tym bardzo trudnym czasie chcemy pomóc w podniesieniu Twoich umiejętności.

W ślad za Red Hat Training, przy zakupie szkolenia wirtualnego, szkolenia wideo lub online, oferujemy bezpłatne drugie szkolenie wideo lub online. Kupujesz jedno szkolenie, otrzymujesz kod promocyjny na bezpłatne drugie szkolenie (wideo lub online). Promocja obowiązuje w ściśle określonym czasie.

 

Regulamin promocji Buy One Get One

  • Każdy Klient kupujący szkolenie Red Hat w formie Virtual Training (VT), Online (ROLE) albo Video Classroom (VC) ma prawo do dodatkowego, bezpłatnego szkolenia - Online (Red Hat online learning) lub Video (video classroom).
  • Warunkiem jest ukonczenie pierwszego szkolenia w terminie: do 30 września 2020 (Online i VC) lub do 30 października 2020 (VT)
  • Po ukończonym szkoleniu i w terminie do 31.10.2020, Uczestnik może zgłosić się do Red Hat pod adres training-pl@redhat.com, aby uzyskać kod promocyjny umożliwiający udział w bezpłatnym szkoleniu.
  • Kod promocyjny będzie ważny 90 dni od daty jego otrzymania.
  • Kod promocyjny może zostać wykorzystany jedynie przez Uczestnika pierwszego szkolenia i tylko na terytorium Polski.
  • Z powyższej promocji można skorzystać jednorazowo.

Pełny regulamin tej promocji (w języku angielskim) dostępny jest na stronie Red Hat - https://learn.redhat.com/t5/Resources/Limited-Time-Offers-and-Promotions-Terms-and-Conditions/ba-p/10457

W przypadku pytań, skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym w OSEC (https://osec.pl/contact), a jeśli go nie masz, napisz na osec@osec.pl lub zadzwoń 228619604.

 

  screen-shot-2020-04-06-at-105937-am.png

 

Jeszcze raz przypominamy różnice między różnymi formami szkoleń:

Szkolenie Wirtualne (VT)

Otrzymujesz doświadczenie edukacyjne w czasie rzeczywistym, w interakcji z instruktorem w czasie rzeczywistym i w grupie z innymi uczestnikami. To doświadczenie w połączeniu z dostępem do wirtualnych maszyn laboratoryjnych, na których działają rzeczywiste produkty, zapewnia te same szanowane w branży treści i praktyczne laboratoria, w zaciszu własnego domu lub biura. Ten styl zajęć umożliwia również zespołom wspólne szkolenie się - z różnych lokalizacji na całym świecie, w wirtualnym środowisku - i daje indywidualnym osobom możliwość interakcji z uczestnikami w celu uzyskania różnych perspektyw.

Szkolenie Wideo (VC)

Uczysz się we własnym tempie dzięki szkoleniom wideo (nagraniom w wysokiej rozdzielczości) prowadzonym przez najbardziej doświadczonych instruktorów. Szkolenie takie przesyłane jest strumieniowo na laptopa lub inne urządzenia osobiste. Zajęcia wideo zapewniają dostęp do treści szkoleniowych i środowisk laboratoryjnych do 90 dni po zakupie.

Szkolenie Online (ROLE)

Red Hat Online Learning obejmuje te same wysokiej jakości treści szkoleniowe, które znajdują się w naszych interaktywnych środowiskach klasowych i jest uzupełnione 90-dniowym nieograniczonym dostępem do treści samego szkolenia, 80 godzinami laboratoriów w chmurze i webinariami prowadzonymi przez ekspertów Red Hat. Wszystko to jest zoptymalizowane do samodzielnej nauki, zapewniając doświadczenie i praktyczną wiedzę potrzebną do rozwijania umiejętności, przygotowania się do praktycznych egzaminów certyfikacyjnych i do dalszej kariery.

 

Zacznij naukę

Aby zobaczyć pełny katalog szkoleń Red Hat do wyboru, odwiedź naszą stronę internetową - https://osec.pl/categories/redhat

Sprawdź też możliwość ubiegania się o dofinansowanie do szkoleń Red Hat - https://osec.pl/news/szkolenia-wirtualne-red-hat-z-dofinansowaniem

Zachęcamy do skorzystania z promocji!