Red Hat oferuje w tej chwili dwie promocje wspierające rozwój Twoich umiejętności w sposób zdalny [virtual / wideo / online / subskrypcje szkoleniowe]. Pamietaj o nich przy zamawianiu: 

1)  15% zniżki na wszystkie Red Hat Learning Subscription oraz na zakup szkolenia wirtualnego,  
            czyli Red Hat Virtual Trainings [RHVT]

2)  Kup jedno szkolenie wirtualne RHVTszkolenie wideo RHVC lub szkolenie online ROLE
           a otrzymasz jedno szkolenie wideo RHVC lub szkolenie online ROLE za darmo (1+1).

 

Zasady i warunki promocji:

  • Promocja została przedłużona i trwa do 30 czerwca 2020 (zamówienie i płatność do 29.06.2020).
  • Powyższych promocji nie wolno łączyć.
  • Aby skorzystać z promocji drugiej (1+1), musisz wykupić i ukończyć wirtualne szkolenie do końca czerwca (realnie do 29.06.2020), a następnie skontaktować się z OSEC, aby otrzymać kod promocyjny na bezpłatne szkolenie wideo lub online. O kod promocyjny możesz wnioskować do 31.07.2020 (czyli formalnie do 30.07).
  • Aktywacja, czyli START zakupionej subskrypcji RHLS, może nastąpić w terminie odroczonym, ale maksymalnie do 90 dni od daty zakupu (pojawienia się subskrypcji na koncie w RH Użytkownika).

Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie - https://learn.redhat.com/t5/Resources/Limited-Time-Offers-and-Promotions-Terms-and-Conditions/ba-p/10457

  

promocji na Subskrypcje szkoleniowe Red Hat - pisaliśmy już wcześniej, tutaj

promocji na Red Hat Virtual Training - szczegółowo poczytacie również tutaj

 

artur1.jpg

 

Różnice w formach szkoleń zdalnych:

Szkolenie wirtualne Red Hat / Red Hat Virtual Training [RHVT] - jest to szkolenie w czasie rzeczywistym prowadzone przez certyfikowanych instruktorów Red Hat w interaktywnym środowisku wirtualnym na żywo. Oferuje te same znane i szanowane w branży treści i praktyczne laboratoria, co odpowiednie kursy w klasie, w tym wirtualne maszyny laboratoryjne, w których działają rzeczywiste produkty. Szkolenie wirtualne jest elastycznym rozwiązaniem dla firm i osób, które pozwala szkolić się bez zbędnego przemieszczania się i bezpośrednich kontaktów międzyludzkich. 

Szkolenie wideo / Video classroom [RHVC] - uczysz się we własnym tempie dzięki szkoleniom wideo w wysokiej rozdzielczości, prezentowanym przez najbardziej doświadczonych instruktorów Red Hat. Nagrania przesyłane są strumieniowo do laptopa lub innych urządzeń osobistych. Klasy wideo umożliwiają dostęp do treści szkolenia i środowisk laboratoryjnych do 90 dni po zakupie.

Szkolenie online / Red Hat Online Learning [ROLE] - oferuje te same wysokiej jakości treści kursów, które znajdują się w interaktywnych środowiskach szkoleniowych Red Hat i są uzupełnione 90-dniowym nieograniczonym dostępem do treści szkolenia, 80 godzin pracy w chmurze oraz seminariami internetowymi od ekspertów Red Hat. Wszystko to jest zoptymalizowane do samodzielnej nauki, zapewniając praktyczną i stosowaną wiedzę potrzebną do rozwijania umiejętności, przygotowania do praktycznych egzaminów certyfikacyjnych i dalszego rozwoju kariery.

 

Jeżeli interesuje Cię jedna z powyższych promocji - skontaktuj się z OSEC.

Zadzwoń lub napisz do Działu handlowego:
Tel. 228619604
Email - osec@osec.pl

Zapraszamy:)