OSEC Sp. z o.o. to znany, ceniony na polskim i europejskim rynku szkoleniowym dostawca /i reseller szkoleń informatycznych, a także dostawca rozwiązań i wsparcia z zakresu szeroko pojętego open source. Aktualnie na nasz pokład szkoleniowy poszukujemy osoby na stanowisko:

Trener / Instruktor technologii linuksowych
i związanych ze środowiskami datacenter

Miejsce pracy: Warszawa, cała Polska i/lub zdalnie

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń i egzaminów z technologii linuksowych (najczęściej Red Hat, ale nie tylko) i związanych ze środowiskami datacenter
  • Profesjonalne podejście do jakości prowadzonych szkoleń, dobre przygotowanie, dbałość o spełnianie wymogów certyfikacji ISO
  • Wypełnianie wszystkich formalności (tzn.: ankiety, ewentualne pre/post-testy, dokumentacja etc.)
  • Ciągłe doskonalenie i rozwój zarówno pod względem merytorycznym (technicznym) jak i metodycznym
  • Współpraca z producentami technologii i szkoleń, z klientami (uzgodnienia merytoryczne), z Działem Handlowym i Działem Realizacji Szkoleń (DRS)

Nasze wymagania:

  • Wiedza i znajomość technologii linuksowych (najchętniej Red Hat), niekoniecznie poparte certyfikatami - o Twoje certyfikacje zadbamy sami
  • Doświadczenie oraz obycie z technologiami Enterprise IT
  • Pełne zaangażowanie nie jest wymagane, choć preferowane (minimalne to średnio 1 tydzień w miesiącu)
  • Wyłączność na prowadzenie szkoleń (warsztaty to też forma szkoleń)
  • Angielski - na poziomie umożliwiającym prowadzenie specjalistycznych szkoleń branżowych (IT)
  • Polski – poprawny, komunikatywny, branżowy IT
  • Chęć rozwoju, bo praca z Nami wymaga ciągłej nauki nowych technologii i doskonalenia się w tym, co robisz

Dodatkowymi atutami będą:

  • Certyfikaty RHCA, RHCE, SCA, LFCE etc.
  • Ekspercka, praktyczna wiedza z zakresu technologii open source i nie tylko (dot. rozwiązań Red Hat, DevOps, SDS, security, IDM, SSO, umiejętności troubleshootingu i tuningu systemów open source..., ale nie tylko)

To oferujemy:

  • Nieograniczony rozwój w zakresie wszystkich technologii Red Hat i nie tylko - Elastic, Jenkins (CloudBees), SUSE, MariaDB
  • Pełny dostęp do szkoleń zarówno wirtualnych, jak i stacjonarnych (gdy już będą możliwe), dostęp do RHLS, czyli Red Hat Learning Subscription
  • Współpraca ze światowej klasy specjalistami, zarówno z naszych firm jak i od Producentów/Partnerów technologicznych (w szczególności Red Hat)
  • Wynagrodzenie zależne od zaangażowania, stawki ustalane indywidualnie
  • Możliwość odwiedzenia bardzo ciekawych miejsc na świecie (zawodowo i nie tylko)
  • Opcję pracy uzupełniającej - może chcesz być nie tylko Trenerem, ale też wdrażać i/lub utrzymywać systemy?
  • Jeśli chcesz tylko szkolić, a pracować tam, gdzie pracujesz, ale w mniejszym wymiarze, jesteśmy gotowi do rozmów: My zadbamy o Twój rozwój, egzaminy, znajomość technologii, certyfikaty i wiedzę, a inny pracodawca „podzieli” się Twoim czasem

Rodzaj umowy - FV, UoD, UoP, w zależności od zaangażowania

Wymiar czasu pracy:  ¼ etatu - 1 etat

Praca zdalna: Tak (zależnie od sytuacji pandemiczno-rynkowej)

Podział czasu pracy:

  • 60% - Szkolenia zdalne lub stacjonarne
  • 40% - Spotkania online lub stacjonarne z klientami, udział w kursach, webinarach, konferencjach, samodoskonalenie zawodowe

Widełki wynagrodzenia5k-20k + vat

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość uzyskania uprawnień/certyfikatów
  • kawa / herbata (w biurze OSEC)

z8-3.png

Podsumowując - Jeżeli jesteś dobrym specjalistą, nie mieścisz się już w ramach “Biurko, laptop, serwer”, masz doświadczenie i pragniesz się nim dzielić zamieniając rutynę na ubogacające Cię zajęcia z ludźmi – napisz do nas!

P.S.:

  1. Jeżeli nie do końca mieścisz się w standardowych ramach, a jednak chcesz spróbować – napisz do nas także, może znajdziemy rozwiązanie.
  2. Praca z nami może być dobrym uzupełnieniem Twojej pracy – np. u integratora, My dbamy o Twój rozwój, egzaminy, znajomość technologii, certyfikaty i najświeższą wiedzę, a On „dzieli” się Twoim czasem - jesteśmy gotowi do rozmów, otwarci na propozycje.
  3. Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności – daj się sprawdzić i sprawdź się sam – zacznij od poprowadzenia krótkiego (1-godzinnego) szkolenia, prezentacji dla nas.

Poznajmy się – możesz też od razu wysłać nam swoją aplikację (CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych) na adres praca@osec.pl. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie, uwzględnienie klauzuli: „Zgadzam się na zbieranie, przechowywanie i przetwarzanie przez OSEC Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych) danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów bieżącej rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłych rekrutacji”, zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. U. 2018 poz. 1000), aż do momentu pisemnego wycofania zgody.
Potwierdzam, że zostałem poinformowana/y o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Więcej o naszej polityce prywatności możesz poczytać tutaj: Polityka prywatności OSEC

Chcesz wiedzieć więcej o nas?
Zapraszamy na www.osec.pl