Poszukujemy osób które dołączą do naszego Działu Sprzedaży Szkoleń, na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży szkoleń

(miejsce pracy - Warszawa)

Opis stanowiska:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych szkoleń informatycznych
  • bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż
  • tworzenie ofert handlowych
  • obsługa posprzedażowa realizowanych kontraktów
  • pozyskiwanie nowych klientów i obszarów współpracy
  • budowanie długofalowych relacji z istniejącymi i nowymi Klientami firmy
  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do świata
  • pracowitość
  • chęć rozwoju wspólnie z firmą
  • umiejętność pracy przy pomocy komputera (office, poczta etc)
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • mile widziane doświadczenie w branży szkoleniowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedażowych
  • dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • wpływ na kierunki w jakich rozwija się firma
  • dostęp do szkoleń
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań w pracy

CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych - prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adreskariera(at)osec.pl